Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to sa tiez pripajam ku gratulacii :-bd :ymdaydream:

Ja to tam stale niekde v kutiku este zivim, ze predam vsetky tie "plechovky" (aby bolo aspon na akontacku) a prvy a asi aj poslednykrat bych zazil aky je to pocit objednat, kupit a vyzdvihnut si nove vysnivane auto, ale nejak si to stale neviem este s kludom obhajit :-s

Takze asi pockam, jak "klesnu" ceny aspon GT86 a skoncim tam a aspon budeme vediet spravit porovnavacku ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

Ja by som si to tiez nevedel pred sebou obhajit keby som nebol sibnuty :D Porovnavacka znie super :) Som zvedavy ci sa nieco stane s tymi cenami jazdeniek. Malo by ich postupne minimalne zacat pribudat v inzercii s tym ako budu chciet niektori majitelia vymenit za novsiu verziu.
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Keby som nestaval barak a nemal dve deti na krku, tak bych do toho siel... Takto to radsej dam im :)

A hej presne na to sa spolieham, ze vsetci ti ktorym bolo 200k malo uz sa ich nabazili tak vymenia :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

No tezko hledat nahradu, nevim zda nejak extra klesne?
Ale ta nova, pekne skoro 250 hp? :-O
https://www.roadandtrack.com/news/a3935 ... yno-video/
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

No jo, s tym vykonom to vyzera dobre. Po sportovi to bude asi trochu iny vesmir pre mna :) Som zvedavy kolko to bude zrat toho premioveho benzinu, ktory bude este extra extra drahy :D

U mna to bude nakoniec biela farba namiesto sivej. Vcera mi volal predajca ze sa uvolnil nejaky kus, ktory bude skor vo vyrobe. Ocakavany termin dodania august/september.
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

greg píše: čtv 17 bře 10:54 No jo, s tym vykonom to vyzera dobre. Po sportovi to bude asi trochu iny vesmir pre mna :) Som zvedavy kolko to bude zrat toho premioveho benzinu, ktory bude este extra extra drahy :D

U mna to bude nakoniec biela farba namiesto sivej. Vcera mi volal predajca ze sa uvolnil nejaky kus, ktory bude skor vo vyrobe. Ocakavany termin dodania august/september.
Ja bych osobne siel do tej zakladnej verzie (nech to ma tie galusky z Priusu) a ciernej zakladnej...nejak sa mi paci doma mat zostavu ciernych aut :ymhug:
Ale skorsi termin dodania aktualne na nezaplatenie ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

No ja som povodne planoval tiez zakladnu verziu, ale potom ma zlakali niektore veci vo vyssej vybave - krajsi interier, automaticke dialkove svetla a podobne. Ale ked vyminam tie pilot sporty budem asi zvazovat nejake obycajne gumy, nech je to viac playful :)
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Pri aute na zabavu aspon mne nic z tych veci rozhodne nechyba, ale jasne chapem, je to aj o planovanom pouziti.
A ja bych predsa len prestupoval z Pandy z 2006, co ma este H7ky a kde mam tak akurat ABS a radio na CD a manualnou klimu...a to mi z komfortnych prvkov bohate staci :p
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

Zas s tema vetsima kolama a tuzsima gumama ziskas presnost. Chtelo by to auto co si dokaze pohrat i s UHP gumama :-) ... Ja teda vnitrne nemam rozhonuto zda by mi vykon GRka stacil, ja bych tam radeji videl ten 3 valec z yarise ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom: Ty si uz zmlsany :D Neni to moc upgrade pre niekoho so Z4 s 3.0si...pre teba bu bola idealna Supra s MT keby existovala ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět