Nissan - výměna bočního zpětného zrcátka

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
car-lama
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 14 lis 19:57

Nissan - výměna bočního zpětného zrcátka

Příspěvek od car-lama »

Zdravím, milí přátelé,
při lehkém střetu mi uletělo L boční zrcátko. Kryt i celková konstrukce se zdály být v pořádku. Tak jsem objednal pouze ono zrcátko doufajíc ve snadné vložení do motoru zrcátka a vše bude OK. Avšak při pokusech o "vkliknutí" zrcátka jsem zjistil, že při střetu zřejmě se zrcátkem odletěly i dvě plastová očka (úchyty) viz přiložená fotografie. Myslíte, zrcátko bude možné zacvaknout i bez těchto dvou vrchních úchytů? Popřípadě si budu muset pomoci nějakým lepidlem/oboustrannou lepící páskou? Nebo něčím takovým? Motor jsem testoval a fungoval normálně, takže mi přijde zbytečné měnit celý systém. + jednomu z drátů, (zřejmě vyhřívání zrcátka) chybí PIN na připojení. Bude v pořádku? Když zůstane připojen pouze jeden a druhý tam bude viset na prázdno? Nebo v takovém případě radši nezapojovat ani jeden? Všem díky za rady. Jak již jméno autora napovídá - jsem CAR-LAMA :) Díky a ahoj!
Obrázek
horkyjak
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 10 pro 13:52

Re: Nissan - výměna bočního zpětného zrcátka

Příspěvek od horkyjak »

Hele, mrkni na https://www.automobile-detail.com/nissan/. Tam by ses mohl dočíst, kde se dá taková zrcátko v Čechách sehnat. Já jsem sháněl levý blinkr originál a taky to byl běh na dlouhou trať. Na fórech mi lidé nedokázali poradit, protože továrna už asi 5 let tento kus na Moravě nevyráběla. Nakonec mi pomohl můj známý, který dělá na šroťáku. Ale to byla moc velká náhoda.
ialworldon
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18 bře 10:02

Re: Nissan - výměna bočního zpětného zrcátka

Příspěvek od ialworldon »

and on went, till the activity was pretty done, and the footwear stood equipped to be used upon the desk. this become long before dawn; and then they bustled away as short as lightning.
voip phone system
therankboost
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13 čer 06:07

Re: Nissan - výměna bočního zpětného zrcátka

Příspěvek od therankboost »

Many human beings want to consider that finding happiness is all approximately finding or getting some thing that they need. however, no longer many human beings have ever located lengthy-time period happiness via accomplishing a goal. there'll usually be every other thing that they want. there'll usually be any other exam or every other greenback.
how much do sponsors pay
Odpovědět