Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od MadJoe »

Tak ono v servise rádo stojí nejen WRX STI, ale taky právě Toyobaru :D Subaru se nezapře :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od jarka »

Sice to mají řidičsky vymyšlený super, ale k čemu to je když pak člověk musí řešit výdrž techniky. V dnešní době trochu nechápu???
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Japa
Autoškolák
Příspěvky: 53
Registrován: pon 13 kvě 18:09
Bydliště: Karviná

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od Japa »

Já bezproblémově, tedy bez jediné technické závady jezdím s BRZ 3 roky a na FB je skupina fanoušků a majitelů těchto aut, možná skoro všech z CZ a SK a nezaznamenal jsem, že by si někdo stěžoval na poruchovost.
Panda
BRZ
Allspace
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od MadJoe »

I u nas a taky konkretne i na FB skupine je dostatek lidi, kterym umrel motor. Ten motor ma z vyroby nekolik chyb, ktere se musi aftermarket odstranit, pokud clovek nechce mit problemy.
Jak rikam, Subaru se nezapre a proto jsem to vyradil z vyberu :D
Ale jinak od MY17, ktere je o level dale, nemit to ten shit motor, uz by bylo doma.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od M.Z. »

Ale zas je to Subaru, tomu se dá kdeco odpustit, ta radost z jízdy, když uslyšíš zvuk boxeru v otáčkách (a nic se neděje) je k nezaplacení...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od Stepan »

Kolega se nedávno přesouval s mým chlebodárce Praha-Brno-Praha. Chleboráce má STI tuším MY2015 a vzali to komplet mimodálničně, protože prej "je potřeba zajet nový destičky". Tankovali jenom 2x :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od MadJoe »

M.Z. píše:Ale zas je to Subaru, tomu se dá kdeco odpustit, ta radost z jízdy, když uslyšíš zvuk boxeru v otáčkách (a nic se neděje) je k nezaplacení...
Presne ... :D
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od charger »

x2005 píše:Tady píšou, že výkonu je dostatek, výbava bohatá a cena správná. Tak jen nevím, proč se to téměř neprodává.
Sakra chlapi, vždyť kvóta BRZ pro Česko byla už v únoru rozebraná, reálně je to auto pro letošek vyprodané (okolo 45 kusů). ~x(
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od charger »

Mimochodem o víkendu jsem jel v GT86 s kompresorem a s koňma na víc je ta věc totálně boží.
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Toyota GT 86 / Subaru BRZ

Příspěvek od x2005 »

Stepan píše:Kolega se nedávno přesouval s mým chlebodárce Praha-Brno-Praha. Chleboráce má STI tuším MY2015 a vzali to komplet mimodálničně, protože prej "je potřeba zajet nový destičky". Tankovali jenom 2x :D
Před mnoha lety si jeden můj známý pořídil jako auto na denní ježdění Subaru Impreza WRX kombi. Při cestě Praha > Brno dokázal vytáhnout průměrnou spotřebu dle PP na 31,5 takže to nedal ani na jedno natankování. Navíc to byla takováhle ošklivost http://www.auto.cz/subaru-impreza-wrx-kombi-331 Jako bonus mu z toho v noci na ulici ukradli ty zlatý kola a pokusili se vyloupnout autorádio...... (popravdě nechápu proč)
Odpovědět