Subaru obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Subaru obecně

Příspěvek od _sulcik_ »

Hlavně nerozklikávej ten odkaz v článku, kterej porovnává RS220 a STI 2014. Větší výblitek jsem dlouho nečetl. Ale holt kdyř má někdo nasráno v rukách, bude může jen dynamiku v přímce :D I ten Prokopcův žblebt o dynamice je nahlavu, dynamika přece není o to jak auto jede rovně. A to pracuju ve škodovce a RS mám velice rád.

Jinak k tématu. Já bych klidně novýho Yarise za svoje STI vyměnil, akorát nikdo měnit nechce :D A prodat STI a koupit Yarise místo toho by znamenalo buď leasing nebo nebo nemít základ na hypo a takovej autař asi ještě nejsem :D Jestli bude nový STI lepší než starý ukáže teprve čas, ale koncept pěkný.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Subaru obecně

Příspěvek od Stepan »

https://www.tipcars.com/subaru-brz/kupe ... 00208.html

Že by si u Freye mysleli, že za 140kkm to auto ztrácelo oproti novému 1 Kč / km v amortizaci? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Subaru obecně

Příspěvek od M.Z. »

Hřeší na obecné šílenství okolo klasických aut a doufají, že to i za tuto cenu střelí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Subaru obecně

Příspěvek od Stepan »

Vrátilo se mi auto z garančky.

A nefunguje mi otevírání okýnek od řidiče. Každý dveře, vč. řidiče, fungují a stahovat jde. Ale od řidiče nejdou otevírat ostatní okna.

To zapálim.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Subaru obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Subaru USA píše:Subaru Corporation is exploring opportunities for the next generation Subaru WRX STI, including electrification. In the meantime, a next generation internal combustion engine WRX STI will not be produced based upon the new WRX platform.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
gurtinion
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16 srp 15:36

Re: Subaru obecně

Příspěvek od gurtinion »

Zdravím, sháníme gt86/brz v jakémkoliv stavu, třeba i jen papíry. Nevíte o něčem?
Odpovědět