Nová Hyundai i10

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od Zajda »

Chtělo by to vědět o jaké nabídce se vlastně bavíme.
U skladových aut klidně může být i20 nebo Fabia levnější než menší i10 potažmo Citigo.

Když poklikám na stránce Hyundai konfigurátor tak i10 s klimatizací je za 229 000, což není až taková hitparáda a s trochou hledání a kreativity půjde nakoupit líp.
《》
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od ctrl_j »

„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od HondaMan »

Ctrl_j: souhlas.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od Zajda »

Přesně tohle mám na mysli. Dovedu si představit že k té ceně budou 2 podmínky - výkup stávajícího vozu a vzít ho na financování, ve kterém si vysokými úroky budou chtít vzít slevu zpět.

1. se dá řešit v rámci rodiny - u všech prodejců co jsem obcházel stačilo doložit prodej svépomocí. Nakupovat bude ten kdo má už nějaké auto a udělají se škatulata.
2. fyzická osoba má možnost předčasně splatit úvěr s minimálním penále:
https://www.mesec.cz/zakony/zakon-o-spo ... 2134/#p117
Takže shrábnout slevu za financování a jak bude nákup hotový, obratem požádat banku o předčasné splacení úvěru.

Pár poznámek na konec - I bez těchto opičáren bude o třídu větší Fabia cenově na úrovni i10 z konfigurátoru v "limitované akci".
Jestli někomu připadá takový postup nákupu komplikovaný, nechce se mu studovat jak to přesně udělat, bojí se že by byl nějaký problém, oplétačky, nebo mu to přijde nepohodlné, plně si zaslouží platit těch třeba 40 000 navíc za své duševní pohodlí a setrvání v komfortní zóně :)
《》
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od ctrl_j »

Dohledal jsem ted na jejich webu https://www.autovolf.cz/vuz-skladem/189 ... -0mpi-44kw
Ceníková cena 271 500 Kč
Cena při platbě v hotovosti 214 900 Kč
Zvýhodněná cena 194 900 Kč

Uvedená cena je platná při využití marketingových akcí ŠKODA Bonus (-20.000 Kč) a TRADE IN BONUS (-25.000 Kč). Uvedená cena při platbě v hotovosti je platná při využití marketingové akce TRADE IN BONUS (-25.000 Kč).
Skoda Bonus = uverovani pres VWFinancial services https://www.vwfs.cz/financovani-znacek/ ... 0-tis.html
Trade IN = vykup stareho

Zajda: Souhlas, chce to jen nastudovat podminky a vzit do ruky kalkulacku. Uverovani na rok, dva nemusi byt u takoveho auta drahe a jeste se da dostat na rozumne ceny POV+HAV.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od M.Z. »

Mě se třeba povedlo při nákupu Toyoty Proace chytit akci HAV + POV na 3 roky v ceně, úvěr s 50% akontací bez navýšení.
Byla by blbost kupovat za hotové.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od Zajda »

Jo, to bylo i když jsem se ve 2018 zajímal o Yaris, vycházelo to parádně proti ostatním nabídkám. Škoda že to auto, jinak super v rámci třídy, mělo pro mě tak šílenou pozici za volantem, že bych nebyl schopný s ním jezdit:-)
《》
Odpovědět