Nová Hyundai i10

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
hledam-auto
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06 zář 07:13

Nová Hyundai i10

Příspěvek od hledam-auto »

Zdravím a chci se zeptat na názor. Vzhledem k akční ceně nové Hyundai i10 uvažuji její koupi. Původně jsem uvažovala o ojeté i20, ale teď váhám. Máte s tímto autem nějakou zkušenost? Hledám menší vuz na jízdu do města i mezi městy, spíš kratší vzdálenosti, ale budu jezdit s 3 letou dcerou, tak je pro mě důležitá hlavne bezpečnost. Co si o tomto autě myslíte? Děkuji.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od jirka87 »

Gratuluju k výhře ve Sportce.

viewtopic.php?f=12&t=6454&p=178810#p178810
viewtopic.php?f=12&t=6515&p=181928#p181928

Jako už z logiky věci, asi nebude nákupní taška o velikosti i10 bezpečné auto že...To, že má třeba 4 hvězdičky NCAP neznamená nic, protože má 4 hvězdičky VE SVÉ KATEGORII. To ale nějaký Superb který to do vás nasere z boku moc vzrušovat nebude. U větších SUV je možné, že si ani nevšimnou, že mají i10 zaseknutý pod nárazníkem.

Na druhou stranu chápu, že nové auto za 200 prostě láká. https://louda.cz/skladove-vozy/hyundai- ... c94623.htm
Jenže ona jde za "stejné" prachy koupit i20 : https://www.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/ ... 2018/34812

Ty opakovaně vkládané dotazy stále dokola...to už tady byl jeden "student" a ten chtěl pořád vědět, kolik bude stát to auto týdně, teď najednou mamina se 3 prakticky stejnýma dotazama...

Jestli pak ono tady nemá tak 5 uživatelů stále stejnou IP...To je mor tohohle fóra.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od HondaMan »

hledam-auto: kolegova výlevu si nevšímej. Pro něj je jediná možná volba 10 let staré Volvo

ad i 10: nové je nové + záruka... Zcela logiská volba především pro lidi, kteří se v autech nechtějí sami hrabat.

Pokud v tom bude jezdit více lídí + dítě v sedačce, tak bych se poohlédl po něčem větším. Za 200tKč jde koupit i základní skladová Fabie, což je auto o kategorii větší, prostornější a bezpečnější.
2.9T RWD
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od jirka87 »

Jediný kdo sem plete nějaké "volby" jsi ty. Ty kolego...Já jsem se držel zadání a zmiňuju výhradně i10 a i20.

Takže bych ocenil kdyby jsi si příště své frustrace vybíjel jinde.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od pavproch »

@jirka: nečerti se a zkus se ovládat, přečti si po sobě ten svůj první post (útočný, jízlivý) a nediv se odpovědi

Souhlas s HM - nové je nové (i když po koupi nejvíc tratí na hodnotě), speciálně pokud je u něj delší než zákonná (24m) záruka
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od jirka87 »

pavproch : jestlipak to nebude tím, že tady lidi (a upozorňoval jsem tě na to ne jednou) zakládají pod různými nicky jednotky, jeden snad přešel i přes desítku vláken na stejné téma. Odpovíš na jedno vlákno, pak se objeví jiný nick a podobné vlákno, případně stejný nick a jiné vlákno...odpovíš znova a napotřetí zjišťuješ že se tady jeden nick baví zakládáním stále dokola stejných / značně podobných vláken.

A HondaMan : ty mě laskavě ignoruj, nevím o co ti jde, viz : viewtopic.php?f=19&t=1049&p=183143#p182189 starej se o svoje a neser se furt do mě.
Naposledy upravil(a) jirka87 dne pát 03 led 11:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od pavproch »

Můžeš (ale nemusíš) mít pravdu. Je to tady diskusní forum, ne se vším, co v diskusi zazní, člověk souhlasí (a /nebo se mu líbí).

Budu to samozřejmě hlídat, aby se z toho nestal pokus o neplacenou reklamu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od jirka87 »

Mě je úplně putna čím bude kdo jezdit. Chtěla názor na i10, ten jsem řekl a jiná auta jsem sem netahal. Ani ojetiny, takže netuším co HondaMan zase mele za nesmysly o 10let starém Volvu. (navíc se ještě i plete, ale protože sežral Šalamounovo hovno, tak se mu to asi těžko vymluví)

1) Nepadlo ani písmeno o ojetině
2) Nepadlo ani písmeno o jiné značce

Reagoval jsem jak jsem reagoval stojím si za tím. Jeho neustálé rýpání do mé osoby mnou nijak nezaviněné mě už sere,. Hleď si svýho
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od HondaMan »

pavproch píše:@jirka: nečerti se a zkus se ovládat, přečti si po sobě ten svůj první post (útočný, jízlivý) a nediv se odpovědi
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Nová Hyundai i10

Příspěvek od Zajda »

i10 bude na městské použití optimální, ale souhlasím s ostatníma že jde najít auto o třídu výš za skoro stejnou cenu. Bude celkově praktičtější, většími rozměry a hmotností bezpečnější, přitom pořád obratné do města. Myslím že Fabia 1.0 MPI by byla ideální, ceny začínají na hranici 200 tisíc a v tvé situaci bych se zaměřil právě na tohle auto. O něco dražší i20 s motorem 1,2 bude mít určitě živější motor, asi bude taky spolehlivá, ale řešit pak u Hyundaie servis po záruce může být trochu komplikovanější než u Škodovky. U Fabie je zas předpoklad menšího poklesu ceny při případném prodeji, ale tuším že to nebude nejdůležitější kritérium. Plánovat že se budu srážet s SUV, musel bych jezdit tankem, to nemá řešení jiné než o(vyje)tina obřích rozměrů.
《》
Odpovědět