Stránka 1 z 1

Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 14:04
od milaalim
,,Výsledky dlouhodobého testu Hyundai Tucson na 100 tis. km mnohé Čechy nepotěší,,

Takto nazval svůj článek Petr Prokopec. Z nadpisu článku bych usoudil, že dlouhodobý test Hyundai Tucson německého Bildu, byl asi hrůzostrašný. Kupodivu se v článku píše, že Hyundai Tuscon má po 100 tis. najetých km skvělé hodnocení mezi SUV (3. místo) a drobné závady byly snadno odstraněny, podle mého názoru prkotiny. Nejsem zastánce značky Hyundai, ale ptám se proč autor článku Petr Prokopec použil zavádějící nadpis? Je to trouba nebo agent automobilky Škoda? Nevím, ale měl by se nad tím zamyslet.
Zdraví Míla

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 14:32
od janjan
autoforum už jen sbírá kliky, čím skandálnější nadpisy, tím více kliků a peněz za pronajatý reklamní prostor. Od pisálka jeho úrovně asi člověk nemůže čekat ani to, že se bude oběžovat se zjišťováním, kde se to auto vůbec vyrábí, a proto píše o Slovensku. Kde se mimochodem vůz dle něj ani nevyrábí, natož montuje. Možná by si měl udělat exkurzi do Nošovic, aby si trochu rozšířil obzory, jak se u nás "montují" korejská auta.

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 14:38
od Stepan
protože češi nemají historicky rádi asijská auta, protože škodovka woe, takže to, že je Tucson na úrovni je nepotěší? ;)

A jinak Tucson, i v poslední generaci, je hodně lol auto. Teď jsem s tím musel jet asi 300 kiláků a ty vole, to není dobrý. Volant jak ohlá zahradní hadice, i na dotek :D

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 15:07
od řidičBOB
Tak jasně...vždyť to vidíš už podle reklam - co to může být za kvalitku, když ti k jednomu dají druhé zdarma na rok :D

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 15:20
od Stepan
no fakt že jo. A i k i30 =))

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 15:41
od jerry
Ale vraťme se meritu věci a neřešme otázku speciálně českého zastoupení. Z titulku článku je mně smutno, kam až může dojít honba za ziskem a přízní inzerentů. Škoda to tu má pod palcem, škoda :(

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 17:40
od Lachende Bestien
Nemám zájem obhajovat Hnůjdaj nebo redaktory AF ale "mnozí Češi" se tady projevují jako znační hnidopichové.
Nijak mě to ovšem nepřekvapuje - věčně si stěžovat, pomlouvat a nekonstruktivně kritizovat - to bychom mohli považovat pomalu za národní sport.
ŠKODA, že není tato disciplína zařazena na olympijské hry.
BTW. kolik jste kdo přispěli na provoz těchto stránek, které takřka denně navštěvujete, aby redaktoři necítili potřebu užívat dle vás bulvárních nadpisů jako návnady pro zuřivé klikače?

Re: Článek Petra Prokopce o Hyundai Tuscon

PříspěvekNapsal: pát 10 srp 18:27
od jerry
Už svojí návštěvou a občasným prokliknutím některých článků přispíváme k atraktivnosti AF pro inzerenty, tedy k nákladům na provoz. Nebo se mýlím?