Lexus (a jeho evropska anabaze)

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od charger »

No mě je blbě...zas nějaký zaslepený fanatický fanoušek jedné značky, ty mám nejradši....
Ain´t nobody got time for that
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

charger píše:No mě je blbě...zas nějaký zaslepený fanatický fanoušek jedné značky, ty mám nejradši....
To myslíte mě? Píšu snad někde, že Lexus dělá nejlepší auta na světě a že nemají chybu? Mám v avataru logo "F"? Spíš bych tu viděl nějakého fanouška BMW.. Nemám v úmyslu se s někým hádat nebo někoho o něčem přesvědčovat. Ať si každej dělá, jezdí a preferuje co chce. Že každý považuje za nejlepší to, co zrovna má, chápu taky. Ale od redaktora bych čekal trochu objektivity, protože tady tvrdí nesmysly a ušklebuje se něčemu, o čem evidentně nemá přehled. A to ještě pod odkazem "Proč číst nás?" tvrdí to co tvrdí.. Z toho je zase zle mě..
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

lexus: a ja to klidne napisu, sem zaryty fanda a je mi to burt. BMW je super, Audi je taky super, MB taky ujde, ale Lexus hraje osme housle. Ze si to neumis priznat je mozne. necekam, ze to vstrebas apod. A je jedno zda se budeme bavit o komfortu, technologiich, vybavach, motorech, materialech, jizdnich vlastnostech apod. V nicem se nemecke trojce nevyrovna.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od ExFun »

Spíš dealer.


A mně se Lexusy líbí. Doufám, že počínaje novým GS odstraní Lexus ty detaily, které úroveň silně degradují (humpolácké ovládání vyhřívání sedadel v IS, interiér jak kolotoč). IS bych si přesto klidně koupil - ale zatím ne za cenu srovnatelnou s D 3.
Back to basics.
Příčina -> následek
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:lexus: a ja to klidne napisu, sem zaryty fanda a je mi to burt. BMW je super, Audi je taky super, MB taky ujde, ale Lexus hraje osme housle. Ze si to neumis priznat je mozne. necekam, ze to vstrebas apod. A je jedno zda se budeme bavit o komfortu, technologiich, vybavach, motorech, materialech, jizdnich vlastnostech apod. V nicem se nemecke trojce nevyrovna.
Tak sis to napsal..a co jako? Já Ti to neberu.. i když si o tom myslím své, protože si jen napsal nějaká tvrzení, která si neopřel naprosto o nic..a předpokládám, že Tvá zkušenost s auty této značky je v lepším případě velmi malá. Ale Ty nejsi redaktor tohoto autowebu..takže je mi to taky úplně buřt. Ale lidi, jejichž profesí je čtenářům přinášet objektivní informace o autech, by mohli alespoň v práci svoje fanouškovství upozadit..jinak to nepůsobí moc věrohodně.
Jinak s Tebou jsem se něco napovídal ještě před lety na autorevue.cz a koukám, že seš pořád stejnej. Dneska už na to nemám čas ani chuť, protože v této zemi prostě rozumí autům úplně každej, kdo má pindíka a je mu víc než 12..
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od goes »

aha, takze ty ses nam tu postavil do role jedineho odbornika siroko daleko. Uz chapu kam tim miris. Proste pan dokonaly a ostatni jsou jen hlupaci. Holt nemas to v zivote jednoduche.
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od vasco »

Ale že mu to stálo za to se tady zaregistrovat a psát romány, aby nám vysvětlil, jak to teda vlastně je... :-D
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od charger »

lexus píše:
charger píše:No mě je blbě...zas nějaký zaslepený fanatický fanoušek jedné značky, ty mám nejradši....
To myslíte mě? Píšu snad někde, že Lexus dělá nejlepší auta na světě a že nemají chybu? Mám v avataru logo "F"? Spíš bych tu viděl nějakého fanouška BMW.. Nemám v úmyslu se s někým hádat nebo někoho o něčem přesvědčovat. Ať si každej dělá, jezdí a preferuje co chce. Že každý považuje za nejlepší to, co zrovna má, chápu taky. Ale od redaktora bych čekal trochu objektivity, protože tady tvrdí nesmysly a ušklebuje se něčemu, o čem evidentně nemá přehled. A to ještě pod odkazem "Proč číst nás?" tvrdí to co tvrdí.. Z toho je zase zle mě..
Čekat objektivitu a ještě na foru je nesmysl, každý redaktor i v testu posuzuje své osobní subjektivní dojmy, kdyby to mělo být objektivní, tak by to byla sotva převyprávěná tabulka technických údajů.
Ain´t nobody got time for that
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

goes píše:aha, takze ty ses nam tu postavil do role jedineho odbornika siroko daleko. Uz chapu kam tim miris. Proste pan dokonaly a ostatni jsou jen hlupaci. Holt nemas to v zivote jednoduche.
Chápeš prd ty brepto.. odborníků je to tady plný, sem mé ambice fakt nedosahují. Pravděpodobně máš problém s chápáním psaného textu. Nikomu tady nic netlačím, jen jsem se snažil uvést na pravou míru hlouposti, co tady byly napsány. Znovu opakuji, že si nemyslím, že jsou to nejlepší auta na světě. BMW mám taky rád..i když některé poslední modely mě zklamaly. MB mám taky rád. Audi už méně, ale taky o nich podstatně méně vím..takže tady o nich nebudu tlachat negativa jen proto, že mi ta značka není sympatická.
V životě to nemám jednoduché, to si trefil.. V podstatě hlavně proto, že takových goesů jsou všude mraky.. Usuzovat na kvalitu mého života na základě pár postů o autech..to znamená, že buď nemáš žádné lepší argumenty, nebo že seš prostě jen ten brepta..

Dealer fakt nejsem.. nemyslím si, že by si někdo z nich myslel že tady na fóru prodá auto..ale to je fuk.
Nebojte, dlouho se tu nezdržím..
lexus
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 17 lis 18:33

Re: Lexus (a jeho evropska anabaze)

Příspěvek od lexus »

charger píše:
lexus píše:
charger píše:No mě je blbě...zas nějaký zaslepený fanatický fanoušek jedné značky, ty mám nejradši....
To myslíte mě? Píšu snad někde, že Lexus dělá nejlepší auta na světě a že nemají chybu? Mám v avataru logo "F"? Spíš bych tu viděl nějakého fanouška BMW.. Nemám v úmyslu se s někým hádat nebo někoho o něčem přesvědčovat. Ať si každej dělá, jezdí a preferuje co chce. Že každý považuje za nejlepší to, co zrovna má, chápu taky. Ale od redaktora bych čekal trochu objektivity, protože tady tvrdí nesmysly a ušklebuje se něčemu, o čem evidentně nemá přehled. A to ještě pod odkazem "Proč číst nás?" tvrdí to co tvrdí.. Z toho je zase zle mě..
Čekat objektivitu a ještě na foru je nesmysl, každý redaktor i v testu posuzuje své osobní subjektivní dojmy, kdyby to mělo být objektivní, tak by to byla sotva převyprávěná tabulka technických údajů.
To je myslím dobrej názor..tak do půlky. Já si zase myslím, že objektivní test by profesionální žurnalista psát měl.. tzn. posuzovat auto především dle jeho určení a cílové skupiny zákazníků. Subjektivní pocit může samozřejmě sdělit. Ale ne napsat nesmysl o autě, ve kterým ani neseděl..to pak posunuje kvalitu webu spíš k hospodským povídačkám..což je škoda. Protože jinak se mi to tady docela líbí.
Odpovědět