Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Suzuki obecně

Příspěvek od pavproch »

Esli sem se neuhlíd, tak tu obecné vlákno o suzuki ešče není...

Švagr koupil švagrové nové (starší) přibližovadlo.... SX4 1.6 atmo benzín 88kW, 4x4, v plné palbě, necelých 100k km na hrbu, perfektní stav. Tmavě, tmavě hnědá metla (tak tmavá, že ve stínu bych se i vsadil, že je to auto černé). Pěkné, pěkné....

Chtěli novýho ignise, ale prý je tam čekačka 9-12 měsíců.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
framich
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 28 pro 14:59

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od framich »

A jak je spokojenej s atmosférou?
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Honza42 »

Dneska s atmosférou spokojenost. Sluníčko a vymetená obloha.
Vokys
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 14 pro 16:00

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Vokys »

ja budu mit od pristiho tydne swifta a tesim se ze uz mi nebude hucet v kabine jako doposud.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

A co ti tam hučelo?:-) Benzinový motor Swiftu je tichošlápek, nesrovnatelný s jakýmkoliv turbodieslem, ale je to městské autíčko a na dálnici je celkem slyšet hluk od větru. A třeba podběhy nejsou odhlučněné snad vůbec, tam je slyšet každý kamínek.
《》
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od nenapadny.sofer »

+1
Nevím, jakého Swifta budeš mít, já mám Sporta dnes už minulé generace a na dálnici bych mu vytknul především to, že hučí jako kráva. Delší cesta po dálnici v nadlimitním tempu vždy znamená bolehlav až do druhého dne. :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

Vedle psal že 1,3 68kW, tj. ještě generaci před, stejného má moje máti. Občas jí ho bereme když jsou naše vyjeté dieslové "držáky" v servisu, je to takový zajišťovací vůz který vždy funguje :D Absolvoval jsem v tom cestu do Alp přes 2000 km, 700 na jeden zátah a byl to relax, jen jsem si musel dát polštářek pod záda :) Těsně pod 130 km/h se ale láme akustická (ne)pohoda.
《》
Vokys
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 14 pro 16:00

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Vokys »

Zajda píše:A co ti tam hučelo?:-) Benzinový motor Swiftu je tichošlápek, nesrovnatelný s jakýmkoliv turbodieslem, ale je to městské autíčko a na dálnici je celkem slyšet hluk od větru. A třeba podběhy nejsou odhlučněné snad vůbec, tam je slyšet každý kamínek.
Predchudce swifta je Honda Logo 48kw a ve 130 uz je uvnitr docela hukot. Do 100kmh je to v pohode.
Pocitam ze s nim budu jezdit do 130 kmh na dalnici
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

Motor neuslyšíš, 5.kvalt je relativně dlouhý takže otáčky budou myslím 3600 při 130 km/h GPS. Ale od čelního skla prostě hučí. Nicméně tipuju že proti taktéž japonské ředkvičce o třídu níž to musí být pořád výrazně lepší :-)
《》
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od d1.8t »

pavproch píše:Esli sem se neuhlíd, tak tu obecné vlákno o suzuki ešče není...

Švagr koupil švagrové nové (starší) přibližovadlo.... SX4 1.6 atmo benzín 88kW, 4x4, v plné palbě, necelých 100k km na hrbu, perfektní stav. Tmavě, tmavě hnědá metla (tak tmavá, že ve stínu bych se i vsadil, že je to auto černé). Pěkné, pěkné....

Chtěli novýho ignise, ale prý je tam čekačka 9-12 měsíců.....
My měli doma preFl verzi 79kw a motoricky to bylo zoufalství. U 88kw verze bohužel prodloužili převody, počítám, že to pojede podobně.
RWD
Odpovědět