Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Suzuki obecně

Příspěvekod M.Z. » pát 16 úno 12:51

Kua krasavec :x Sporta mi pučil Moucha a fakt to umí jezdit bokem a navíc jsem úchyl na polep, takže máš pochvalu.
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

Příspěvekod Eda » pát 16 úno 18:07

Gratulace! Jak to probihalo, byl to prvni pokus nebo toho bylo potreba objet vic? Byla naktera treba vylozene past?
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Eda
Pan Řidič

Příspěvekod pavproch » pát 16 úno 19:09

Congrats!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod jerry » pát 16 úno 19:30

Vypadá moc pěkně :) Až bude chvilka, podrobněji popiš, určitě nejen já jsem zvědav ;) A přeju hodně radosti.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod jarka » pát 16 úno 19:52

Děkuji, děkuji :) . Probíhalo to ještě celkem v pohodě, jeden marný výlet za zbořeným a opraveným swištěm do Mostu a pak už jen rychlý hledání a rychlý výjezd do Němec. Autohaus Speedcars inc. (majitel etnický němec :) ). Už když jsme dorazili tak jsem jen viděl že jo, že za tohle ty prachy rád utratím. Kámoš ještě trochu pošteloval cenu a jelo se dom. Jediný uskalí, co to zatím má je, že alespoň prozatím Mfactory pro tento poslední typ Sporta nedělá lsd, takže halt budu pár sezón hrabat jen jedním kolem. Ale to je asi jen malinký zakalení radosti. Jinak už počkám do jara a vyrazím až bude hezky, pak zkusím trochu popsat. Těším se :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod nenapadny.sofer » pát 16 úno 20:16

No a LSD od toho Monster Sportu nechceš? (Myslím, že Zajda ho sem někam linkoval...)
nenapadny.sofer
Pan Řidič

Příspěvekod jarka » pát 16 úno 20:57

Tam jsem pro ZC32s LSD nenašel, pouze jsem objevil Cusco, ale to je lamela a to je tak na závoďáka, do provozu už je to moc hardcore. Jsi počkám, až se MFactory umoudří s helicalem...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jarka
Letec

Příspěvekod jarka » pon 26 bře 19:04

Malý průlet při dnešním testování Swiště s kámošem, je to hodně hodně fajn.
jarka
Letec

Příspěvekod M.Z. » pon 26 bře 19:53

Vrahu
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

Příspěvekod jarka » pon 26 bře 20:27

To né já, to kámoš - já to točil (navíc jsem tam byl s juniorem na mezi). Jo a měl jsi pravdu, umí to hodit zadkem na brzdách, jen to zároveň při brždění odstaví plyn a to se asi bude muset pořešit, páč to je dost voser.
jarka
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie