Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Suzuki obecně

Příspěvekod greg » úte 08 pro 22:05

Caute, zacal mi v SSS chrcat jeden reprak, a asi ho bude treba vymenit. Myslite ze by malo zmysel tam davat nejake lepsie repraky? Moze to zvuku nejako znatelne pomoct? Alebo sa da cakat ze akurat zacne vsetko viac drncat pod naporom basov :D
Ani neviem kde by som to mal hladat, zatial som skusal ebay a nasiel som tam nieco taketo:
https://www.ebay.co.uk/itm/JBL-Boxen-St ... I&LH_BIN=1
Swift sport 1.6 5D
greg
Autoškolák

Příspěvekod Cesy.77 » pon 11 led 19:03

Zdravím, plánuji koupi menšího SUV a hned jsem si zamiloval Suzuki Vitaru. Teď řeším jakou zvolit motorizaci. Jestli 1.6 VVT nebo 1.4 boosterjet mild-hybrid Jaký je Váš názor na ten boosterjet? Jsem k motorům s turbem spíše skeptický, ale 1.6 VVT už je poměrně starší. Auto chci mít alespoň na 10 let s nájezdem cca 15 tisíc km ročně. 4x4 nepotrebuji. Rozpočet mám do půl milionu.

1.6 VVT bych musel pravděpodobně koupit v áčkách nebo podobném bazaru a z toho mám obavy, rok výroby 2015-2017, cena i přesto poměrně vysoká kolem 350 tisíc. Chtel bych auto s nájezdem max. do 50ti tisíc, což by mohl být problém. Ale je to klasický atmosférický motor, kde se nemá co pokazit. V podstatě nesmrtelný.

1.4 boosterjet - mohl bych mít téměř fungl nové auto. Mluvil jsem s jedním autorizovaným prodejcem a řekl mi, že bych mohl mít půl roční testovací vůz s najezdem do 10 tisíc km ve výbavě elegance za cca 450 tisíc. Ale je tam turbo, elektromotůrek, je toho podstatně víc, co se může pokazit. Jsou moje obavy oprávněné nebo ne? Co byste doporučili? Díky Michal.
Cesy.77
Spolujezdec

Příspěvekod M.Z. » pon 11 led 19:18

Kup turbo. Daleko lepší svezení
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

Příspěvekod HondaMan » pon 11 led 19:55

Elektromotory nebývají problém. Např. Prius patří dlouhodobě k nejspolehlivějším autům.
Turbo je fajn a při tvém nájezdu se o jeho životnost bát nemusíš.
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod Gallesio » pon 01 úno 13:40

Odporucam vam pozriet si clanky od autopi. Mne to osobne velmi pomohlo a ziskal som kopec skusenosti a znalosti. Dokonca som si aj kupil ich produkt s ktorym som velice spokojny
https://www.autopi.io/blog/what-is-obd-2/
Gallesio
Spolujezdec

Předchozí

Zpět na Auta z Asie