Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od M.Z. »

Kua krasavec :x Sporta mi pučil Moucha a fakt to umí jezdit bokem a navíc jsem úchyl na polep, takže máš pochvalu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Eda »

Gratulace! Jak to probihalo, byl to prvni pokus nebo toho bylo potreba objet vic? Byla naktera treba vylozene past?
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od pavproch »

Congrats!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Vypadá moc pěkně :) Až bude chvilka, podrobněji popiš, určitě nejen já jsem zvědav ;) A přeju hodně radosti.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Děkuji, děkuji :) . Probíhalo to ještě celkem v pohodě, jeden marný výlet za zbořeným a opraveným swištěm do Mostu a pak už jen rychlý hledání a rychlý výjezd do Němec. Autohaus Speedcars inc. (majitel etnický němec :) ). Už když jsme dorazili tak jsem jen viděl že jo, že za tohle ty prachy rád utratím. Kámoš ještě trochu pošteloval cenu a jelo se dom. Jediný uskalí, co to zatím má je, že alespoň prozatím Mfactory pro tento poslední typ Sporta nedělá lsd, takže halt budu pár sezón hrabat jen jedním kolem. Ale to je asi jen malinký zakalení radosti. Jinak už počkám do jara a vyrazím až bude hezky, pak zkusím trochu popsat. Těším se :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od nenapadny.sofer »

No a LSD od toho Monster Sportu nechceš? (Myslím, že Zajda ho sem někam linkoval...)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Tam jsem pro ZC32s LSD nenašel, pouze jsem objevil Cusco, ale to je lamela a to je tak na závoďáka, do provozu už je to moc hardcore. Jsi počkám, až se MFactory umoudří s helicalem...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Malý průlet při dnešním testování Swiště s kámošem, je to hodně hodně fajn.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od M.Z. »

Vrahu
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

To né já, to kámoš - já to točil (navíc jsem tam byl s juniorem na mezi). Jo a měl jsi pravdu, umí to hodit zadkem na brzdách, jen to zároveň při brždění odstaví plyn a to se asi bude muset pořešit, páč to je dost voser.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět