Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

MZ: super, zkusím. Děkuju.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Přes víkend jsem sportikovi zrepasnul všechny brzdový třmeny - jak už jde do let tak halt bude vyžadovat trochu péči. Jen jsme teda čekal, že za dopoledne bude hotovo, ale bylo s tím docela sraní a do toho ještě v sobotu dest. Zatím se to tváří, že je to cajk, tak spokojenost veliká :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 254
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

U mňa je to tak, že normohodina x cca 2-10 :D
A ako je na tom prevodovka, teda stály prevod?
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Ten koeficient 2, bych ještě bral :) . Ad. převodovka: čekám až se otevře okno a kluci budou mít čas.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Já už dával zadní třmeny nový. Zrovna třmeny jsou na sportíku náchylné. Ne že bych pořádně nebrzdil, naopak. Ale jak střídám auta, tak občas nejede i 2-3 týdny a to brzdám nedělá dobře.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Mám najeto 155kkm a všechny pístky byly samo orezlé v místě styku s destičkou, ale nic strašnýho. Zadní pístky byly lehce zatuhlý, ale kdybych jo chtěl, tak jsem to mohl jen vyčistit a zase složit. Jen když už jsem to měl rozdělaný tak jsem to dal nový komplet. Dokonce ani prachovky nebyly děravý a odvzdušňováky šli povolit všechny (ale ty vždycky před zimou máznu vazelínou). Na 12 let starý auto, co denně jezdí je to za mě pohoda. Teď to ale brzdí fakt moc pěkně, je to krásně pevný a jedovatý.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

jarka píše: úte 19 bře 21:20 Na 12 let starý auto, co denně jezdí je to za mě pohoda.
Právě to denní používání dělá brzdám nejlíp.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět