Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Vrooom »

Ja jel s HB a podvozek se mi katastrofa nezdal ... To rizeni je divny, ted jezdim s 15 let starym autem, kde citim co se ve predu deje. (ale rizeni je divny snad u vseho co jsme zkousel) Jde mi o to, ze puvodne jsme chteli HB, ale ten neni skladem a musi se dat do vyroby nebo muzeme vzit za stejny penize skladovy kombi, ktery je pro nas uplna zbytecnost.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Dallen »

Kde jsem kdysi bydlel mám takovou pěknou zatáčku, do kopce na výjezdu do připojovacího pruhu. Ve vrcholu je přes celou šířku nerovnost, ale nic šíleného. Forman to přejel bez problému, alfa to zvládne s přehledem i na mezi přilnavosti nikdy jsem tam s ničím neměl nějaký problém.
Ale i30 si na tom malém ničem odskočila jak kráva čumák o dobrých 30čísel a s autem to pěkně zacvičilo. A co je na tom nejhorší, já to zrovna ani neřídil, jela přitelkyně. Řídit to já tak už to je asi na střeše 8-x
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od mmira »

sam jsem nejel, ale z duveryhodneho zdroje mam zpravy, ze chovani podvozku kombajnu nema s HB nic spolecneho, ze to je hodne zprasene.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od vojtadub »

Dallen: Me teda podvozek neprijde katastrofa, pokud se bavime o HB, kombi jsem nejezdil. Zas tak bych to nedramatizoval. Projed se ve srovnatelnych autech a pak srovnanej.
Mimochodem mam srovnani taky se 156. A podle me je podvozek ve tricitce fakt sakra hodne povedenej. Na limitu sice nebyl tak citelny jako 156, ale jinde s nim byl minimalne srovnatelny ne-li lepsi. S tim rizenim se musis smirit, ze musis vnimat prdeli a ne rukama, ale za to muze doba /uz to tady bylo 100000000x receno, achjo./
Asi jsem nejezdil pres zadny nerovnosti, protoze predek mi odskocil jednou. Kdyz jsem vzal pricnej prah v 50, ale to jsem myslel, ze jsem tam nechal celou predni napravu O:-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Vrooom »

Diky za info, vcera jsme jeste trochu mailoval a dostal od jednoho prodejce slevu na HB, coz otevrelo slevy i u dalsich :D Takze nakonec asi bude HB. Jeste se poptam tady u nas v Olomouci, kde zatim na slevu moc neslyseli, co z nich vypadne, jinak urcite beru HB.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Dix »

Vrooom píše:Diky za info, vcera jsme jeste trochu mailoval a dostal od jednoho prodejce slevu na HB, coz otevrelo slevy i u dalsich :D Takze nakonec asi bude HB. Jeste se poptam tady u nas v Olomouci, kde zatim na slevu moc neslyseli, co z nich vypadne, jinak urcite beru HB.
Ještě to zkus v PV.
Bez bodů
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od mmira »

doporucil bych jeste zkusit opavu. minuly tyden jsem tam koupil i20 s 20% slevou
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od francis »

Miro, a ja si rikal, ze bys testoval dvacitku .. :)
V Olmiku mam bohate zkusenosti s Hyundai servisem. Ten novejsi jsem jeste nezkousel, ale u Hejcina to znam celkem dobre. Btw cca pred 2 mesici jsem obesilal oba prodejce hyundai v Olomouci s pozadavkem na male auto. Odpovedel jen ten, co ma sidlo u Fakultky a jeste jen tak aby se nereklo. Nejen proto zkus urcite i tu Opavu.
Mirek
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2551
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Vrooom »

20% je parada. To ja zatim dostal z 406k slevu max 44k ... zkusim napsat do te opavy
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od mmira »

franc: ja testoval, zrovna pisu. a otec se do ni tak zakoukal, ze ji hned sel poptat a na fleku dostal znimenych 20%.

vroom: v pondeli pro auto jedeme, muzu se ti poptat.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět