Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od janjan »

takže vlastně nemáš zjištěno nic, jen tady plácáš nesmysly a nadáváš do dementů :-bd
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

Ja jsem teda s genesis nejel, ale podle me to bude spis konkurent pro o tridu vyssi auto nez superb, passat a dalsi podobna fleetova luza ne?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

honzisss: jop, ale jak jsem naznačoval už předtim, rozhovor s prodejcem z Hyundaie naznačoval, že je opravdu zájem (s podobnou motivací jako nedávno dávali na Citroeny DS brutální slevy s komentářem "Přišel rozkaz, ať se z DS udělala značka, kterou jezdí podnikatelé, doktoři a právníci"), aby se Genesis prodával, takže jsou na to zajímavé nákupní pobídky, které Genesis cenově srazí někam lehce nad odpovídající Superb, což je prostě 206kw L&K. A tam už je to na rozhodnutí a vůli každého soudruha :)

Že se jim to nedaří je věc druhá. Já mít mega a půl na auto, tak by Stinger musel být o hodně lepší, abych mu dal přednost před 340i. Plakáty z pokojíčků a určitý konzervatismus se v prodeji aut bude vždycky uplatňovat. A pro cílovku (což jsou lidi nad 30, spíš 40) je pořád Hyundai <<<< Škoda. Začali se pořádně snažit (nevyrábět sračky) teprve nedávno, uvidíme jak se jim povede.

A že jsem takovej dobrák, tak jsem pohledal tu nabídku a musím se opravit. Nebylo to půl mega, ale 440tis. a to auto mělo najeto cca 1100km,takže nebylo nové (nicméně pořád u autorizovaného dealera a údajně ne předváděčka, pan majitel s tím dal jednu cestu do zahraničí). Teď se cítím jak kdejakej rybář, co vykládá na potkání o metrový štice :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

Vysolit 1,5m za 340i je taky slusna magorina, byt to auto ma dobrej motor, tak u zbytku auta bych si vycital ze jsem se nechal okrast a to v my konfiguraci, po velky sleve to auto bylo za 1,3m.

A Stinger bych nepodcenoval, na zivo vypada sakra dobre. Resil jsem to akorat pred mesicem, az jsem to nakonec rozseknul objednanim dalsiho japonce :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

Jinak ja jsem se v minulosti zajimal o hyundai 2x a ani jednou jsem nikomu nestal za to aby mi odpovedeli na email nebo zavolali zpatky...tak nevim co si o tom mam myslet.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

Co já vím, tak na v době nedávno minulé, se nechal Hnůjdaj slyšet, že Genesis není pro každého a že zákazníky, kterým je nabízen, si vybíraji sami.
Ryba smrdí od hlavy. Vošický je obrkretén a být tam jiný/normální rěditel, tak i povědomí značky v Čr je jinde.
Auta hodnotit, protože co jsem v tom kdy jel, tak katastrofa - motoricky i zpracováním. Teš mne zaujal ten novej fastback - něco mezi naprcaným Nosorožcem a GLečkem....brr!
Našteští nejsem v situaci, že bych musel o takové značce uvažovat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

honziss: Tak 340i je celkem jednorožec. Kdo jinej ti dá v týhle třídě benzínových šestválců s rwd? S manuálem nikdo, bez něj Jag a Benz. Cena se pak dá pochopit. Moje 340i byla v konfigurátoru někde lehce pod 1,5, jsem skromnej kluk :D

BOB: Ono asi ten, kdo se může a chce vyndat 2mio+, není cílovka, o tom není pře. Zároveň je očekávaný, že proti nějaký A6 3.0TFSI (dělá se to ještě?) ten Genesis nic moc nepředvede. Já jenom, že za ty peníze je to zajímavé. Mimochodem, pán na srazu D-Fensu říkal, že má dlouhodobku 11-12. To na takovej motor není zlý.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

Tak já měl s R36 taky dlouhodobku kolem 12.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

To myslím jako kompliment pro Hyundai, když se dokážou v podobným autě přiblížit spotřebově VW :ymhug: Starej Tucson na dálnici žral běžně přes 10, o tom první Tiguan ani neslyšel...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od HondaMan »

honziss píše:Jinak ja jsem se v minulosti zajimal o hyundai 2x a ani jednou jsem nikomu nestal za to aby mi odpovedeli na email nebo zavolali zpatky...tak nevim co si o tom mam myslet.
Podobná zkušenost z poslední doby s Toyotou, Citröenem...
2.9T RWD
Odpovědět