Hyundai a vše kolem nich!

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od janjan »

ono jedna věc je nasměrovat dedukci vytouženým směrem, kterou předhazuju ostatním, a druhá věc je realita. Nejčastější motorizace je tady proste nafta +- 100 kW, ať se ti to líbí nebo ne. Zkus si nakonfigurovat Superb, aby uměl to samé a jsi cenově o kus výš. A že tady ukážeš zrovna ty auta, který byly velmi pravděpodobně předváděcí, náhradní nebo služebáky z HMCZ, kde se nákupní cena pohybuje na úrovni cca 50 %, to už je jen taková sladká tečka. Jen tak mimochodem, mluvíš o nich jako o neandrtálcích, ale Jižní Korea je jedna z nejpokrokovějších zemí vůbec, daleko před ČR. :ymdaydream:

No a nakonec Genesis vs. Superb? Z tebe měl být novinář... :ymapplause:
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

Nabidku dieslu maj mozna slabou, ale maj v nabidce hybrid, plug-in hybrid i EV modely, co z toho nabizi Skoda-Auto?

Jinak souhlas s pristupem k marketingu, to fakt traparna.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od mattonecz »

jakkoliv je hyundai strasne nesympatickaj a me nechutny reklamy tak ten genesis se teda se superbem vubec neda srovnavat :D jina liga
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

A že nakoupím výjimečně levně automaticky znamená, že budu taky prodávat výjimečně levně? Ach so. Pán bude asi byznysmen. Doporučuji nakouknout na stránky AAAauto. Tam je vidět, jak se točí fleet ;)

S tou 1.7CRDi v manuálu mám kratší uživatelskou zkušenost, kamarád to měl .Ta věc nejede. Ale jakože vůbec vůbec. 2.0TDI 103kw v O2 oproti tomu trhá asfalt.

Add Genesis vs. Superb:

https://www.garaz.cz/magazin/testy/3001 ... 3-8-gdi-v6

Dokonce už to porovnání někdo spáchal. A nevidím důvod od něj upouštět. Na Genesis umí hyundai super slevičky, protože se to prostě neprodává a je potřeba to dostat do povědomí. A dovedu si zcela konkrétně představit mýho otce, jak by si v daném budgetu klidně řekl "jo, plasty sentan zavržou, navigace není uplně v nejlepším rozlišení, ale V6 je ty vole V6"
Naposledy upravil(a) Stepan dne čtv 05 dub 11:00, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od janjan »

prosím tě zvedni se a jeď na Stodůlky to Vošickýmu vysvětlit... ad i40 - před FL zdechlina, po FL o dost lepší, projeď se a pak dělej závěry. Ad Genesis - opět, projeď se a pak dělej závěry o vrzání plastů a horší navigaci, vždyť ty nemáš vůbec ponětí, o čem tady píšeš. To pak můžeš Superba rovnou srovnávat i s BMW 5, MB E nebo A6. Neříkám, že to nikoho nenapadlo, ale je to blbost.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od řidičBOB »

Hehe...vysvětlovat něco Vošickému...to jsem se opravdu s chutí zasmál.
Btw: opravdu je Genesis auto kategorie Superb?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše: Edit: Ale ten genesis na papíře nevypadá vůbec špatně. Zajímavá alternativa k Superbu 2.0TSI?
Jsem ti to zvýraznil klíčové body. Zejména ten otazníček. Přisuzuješ mi výroky, který jsem neřekl ;) Normálně jsem se zeptal a ty kolem sebe kopeš jak ublížená holka. Cenová politika ohledně konkrétně Genesisu je mi víc než dobře známa. Půl mega sem, půl mega tam...

BOB: Velmi hrubě řečeno. Tuším, že Genesis je o něco větší. Neříkám, že jsou to přímo konkurenti. Ale že pokud si řeknu "mám něco přes mega bez daně a chci sedan se silným motorem" , tak mi do toho výběru spadne i Hyundai i ten Sup. A na rovinu přiznávám, že v tom Genesisu jsem nikdy nejel. Jednou na jedné akci jsem si do něj sedl a ten interiér mě uplně neurazil. Ale je fakt, že jsem tam nic neosahavál. Volant dobrý a zbytek nevim :D

Honziss: Vidíš, to jsem ani nenašel a nehledal. Může bejt :)

Edit doplnění: 2.0TDI 110kw s DGS 7st. v L&K Superbu začíná na 950k. Konkrétní prvky výbavy proti sobě nemám čas porovnávat a asi by to i bylo zbytečné. Já jenom, že i40 fakt není levnější alternativa. Po započtení amortizace vyjde dost možná ještě dráž
Naposledy upravil(a) Stepan dne čtv 05 dub 10:57, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od ctrl_j »

Ja bych to nechal trhu. Za dve hodinky ma SDA tiskovku s prodeji za Q1, tak nas jiste ohromi nejake cislo, ktere dramaticky navysi zavratnych 23 kusu prodanych v lonskem roce.

Spoiler: leden-unor prodan 1 ks
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od janjan »

Stepan píše:
Stepan píše: Edit: Ale ten genesis na papíře nevypadá vůbec špatně. Zajímavá alternativa k Superbu 2.0TSI?
Jsem ti to zvýraznil klíčové body. Zejména ten otazníček. Přisuzuješ mi výroky, který jsem neřekl ;) Normálně jsem se zeptal a ty kolem sebe kopeš jak ublížená holka. Cenová politika ohledně konkrétně Genesisu je mi víc než dobře známa. Půl mega sem, půl mega tam...

BOB: Velmi hrubě řečeno. Tuším, že Genesis je o něco větší. Neříkám, že jsou to přímo konkurenti. Ale že pokud si řeknu "mám něco přes mega bez daně a chci sedan se silným motorem" , tak mi do toho výběru spadne i Hyundai i ten Sup. A na rovinu přiznávám, že v tom Genesisu jsem nikdy nejel. Jednou na jedné akci jsem si do něj sedl a ten interiér mě uplně neurazil. Ale je fakt, že jsem tam nic neosahavál. Volant dobrý a zbytek nevim :D
Takže když dáš někam otazník, tak jseš z obliga =)) Je úplně jedno, jestli se na to ptáš, nebo to oznamuješ. Podstatné je, že tě taková blbost vůbec napadne, a ještě se o ní podělíš. Jaký dealer ti dá půl mega slevu na Genesis?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Hyundai a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

Se omlouvám, že jsem se snažil o vcelku racionální diskusi. Neodhalil jsem tě jako dementa hned na první dobrou a zbytečně mrhal časem nás obou.

Co já vim, zeptej se na Stodůlkách :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět