Nissan gtr r35 lexus lfa skyline supra atd

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
skrek
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25 lis 16:58

Nissan gtr r35 lexus lfa skyline supra atd

Příspěvek od skrek »

zistla by si niejaka temata o supersportovych autach alebo sportovych kto ma ake ma svoje skusenosti a podobne ...ja mozem povedat svoj pribeh zo zaciatku s mazdou 3 1.6t ..velke turbo struhalo spojku ako cedecko pri vysokom vykone...zo serii malo 160k po uprave cez 200k...no neni to extrem ale na 90r ina raketa ..alebo tak nissan primera gt 150k sportovy filter krasne nastriekana metaliza na motore a auto vyzeralo ako cukrik ..riadna strelka ...ma niekto skusenosti s nissanom gtr r35 ? ...rad by som sa s niekym onich podelil ...je to u mna jednoznacne top auto na svete ..uz som sa vozil sice na skyline gtr r33 s vykonom 810k ...co je to vlastne neskutocna strela ...ale u mna je to uz pekna stara raritka pri ktorej som sa klepal ako osika 0-100 2s otacky do 11 000 turbo ako moja hlava ..podelte sa s vasimi skusenostami ci zazitkami
skrek
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 25 lis 16:58

Re: Nissan gtr r35 lexus lfa skyline supra atd

Příspěvek od skrek »

tak vidim ze tu je asi sami porschak a baworak na tomto forume ....ked je kec o bmw tazdy sa vykecava ako ja pri porsche a pritom nikto stych aut ani nema ...slabota fora
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: Nissan gtr r35 lexus lfa skyline supra atd

Příspěvek od Londoner »

No vono je tezky to po tobe I precist. Chces si povidat o supersportech a potom pises o mazde 3 a primere....to je pak tezky no.
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5482
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nissan gtr r35 lexus lfa skyline supra atd

Příspěvek od M.Z. »

Ale zase to byla ina raketa...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět