Honda Civic VIII

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Pabil
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 12 čer 12:33

Honda Civic VIII

Příspěvek od Pabil »

Zdravim,

Mam mensiu dilemu, verim zemi poradite.

Momentalne mam Volvo V50 2.0D s 200 000km 2004. Vymenil som nedavno komplet kotuce a oblozenia za Bosh, tak isto spojku a zotrvak a pred 2 rokmi aj vsetky tlmice. Pred tyzdnom mi praskla na dialnici hadicka z turba, oprava vysla par eur nakoniec ale predsa len som zacal premyslat o vymene. auto na ktore nie je uz tak uplne spolah nie je to prave orechove.

Rozmyslam ze by som doplatil 3000eur za Hondu Civic VIII 2008 1.8 i VTEC s 100 000km . Ma to byt spolahlive auto ( benzin a od hondy ) , najazd je slusny, ale predsa len je stale celkom stare.

Co mysliste oplati sa to alebo radsej ,,utapat'' peniaze vo volve za pripadne opravy. Predsa len za 3000 eur sa toho da este vela pripadne pooopravovat. A samotne volvo mi vo vsetkom vyhovuje , ale to iste by aj civic VIII ktory bol pridrahy ked som kupoval pred 4 rokmi Volvo.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Honda Civic VIII

Příspěvek od mmira »

Pokud Civic 8G, tak jedine poFL verzi, tedy 2. polovina 2009 a dal. Pri FL byly zmeneny charakteristiky tlumicu a pruzin a z uskakane kozy se stalo auto pouzitelne na CZ/SK cestach.

Jinak spolehlive to je, nase domaci ma najeto skoro 100t bez jedine zavady. Jedinou vyjimkou jsou zadni brzdy, ktere jsou jen do poctu a rezavi jim kotouce.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět