Toyota Celica

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Toyota Celica

Příspěvek od d1.8t »

Asi by bylo vhodné sledovat kontext. Uchránilo by tě to od psaní nesmyslu.
RWD
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Toyota Celica

Příspěvek od Zajda »

Královsky se jde bavit i se 70 koňma, být na cestě sám. Problém je když člověk někoho dojede, ztratí setrvačnost a nemůže předjet :-) 140 atmosférických koní v relativně lehlkém autě už slušný progres umožní, pokud se nebudeš ostýchat řadit a pokud se motor nemusí prát s nevhodně rozloženými převody (což nevím). Například s převodovkou v rally stylu - jednička do 70 a zbytek do pětky napráskaný těsně za sebe do 200 - by 140 koní stačilo až až :-)
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Toyota Celica

Příspěvek od M.Z. »

Já hlasuju pro silnější verzi, za chvíli ti stejně začne výkon chybět a tam se dá aspoň ladit výš.
Jinak mě se v poslední době jeví jako rozumný kompromis mezi spotřebou a bezpečným předjížděním - 320k :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Toyota Celica

Příspěvek od Zajda »

Víc výkonu na škodu nikdy nebude, akorát zběžným pohledem na mobile.de za ni chtějí o polovinu vyšší ceny. To už se dostáváme do sfér jinačích aut.

PS.: Nech si to 135i raději očipovat, jeden nikdy neví :)
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Toyota Celica

Příspěvek od M.Z. »

Jak prošla tréningem na polygonu, tak už to bude všecko jen super :D
Pan Schnitzer už čeká, jen to má chybičku v tom, že za to chce penízky :-?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
bauunterhemen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 24 led 17:47

Re: Toyota Celica

Příspěvek od bauunterhemen »

HondaMan píše:Tenhle motor nepatří k nejspolehlivějším.
no hoši asi takto mam toyotu celicu t23 s motorem 1.8 105kw nyní mam najeto 385 000 km olej davam 5w- 50 mobil 1 , výměna po max 10 000 km nebo po pul roce a jak je to s tim "žraním oleje" je to moje hobby motokára nežli jsem to koupil tak jsem měl teda bobky z těch recenzí pravda je že tam jsou dány už z výroby písty špatné konstrukce , když jsem to teda koupil mělo to 125 000 sehnal jsem si na inzerát teda jiný motor jel jsem na německou dálnici a protože jsem věděl o těch pístech tak jsem to nikdy netočíl více jak 5500 , k čemu to točit dělat machra a mužu říct moje zkušenosti po po cca 250 000. Pokud jsem jezdil jak howado někdy i 6800 ot tak skutečně po cca 1000 km jsem dolejval fakt litr a něco , nicméně vzal jsem svého passata 2.0 TSI zhruba po stejné vzdálenosti a stylu jízdy jsem doléval 1.4l věřte nebo ne navíc v celice se skoro ani nemusí brzdit pokud máte dobré pneu nebudem tady rozvádět čínské neštěstí , teda když to podtrhnu celic T23 není žádnej rychlik z 0 na 100 za 8.5 pokud si tam nedate turbo , spotřeba oleje pokud s tim jezdím normálně od výměny do výměny možná chybí 0.5 litru ted v tom nájezdu myslím zcela normální , spotřeba paliva jizda podle předpisů např Klatovy - Děčín průměr 5.3 lt verva 100 ano pokud někdo pojede jak pablb uplně v pohodě 14-15 lt.Ale tu jízdu si užijete za celou dobu jsem měnil destičky 2x fakt brzdim jen na křižovatkách super motokára takové odpružení podvozku je ne tu dobu perfektní , docela velikej kufr , převodovka 6st na 4000 ot 160km/h jinak pokud bych se chtěl projet , soused ma opel lotus ano ten jezdí 300 ale za 23lt, bude mi 60 rychlost miluju ale teda s rozumem.
Jen jsem tady napsal kde je pravda protože se tady píše plno nesmyslů!!A když to budu honit a do motoru lejt 10w-40 a síčky měnit jen když to nepojede tak oddělam motor i ve veyronu
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Toyota Celica

Příspěvek od Stepan »

No tak jestli brzdíš jenom na křižovatkách, tak to jezdíš dost pomalu ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bauunterhemen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 24 led 17:47

Re: Toyota Celica

Příspěvek od bauunterhemen »

i v mojich letech ti dam náskok a na couvačku tě doženu :-D v pohodě ,jezděte opatrně a když narazíte na závodníka jedte svouji jízdu , užívejte si to, hele na 500 km nahoníš max hodinu ta za ty případný problémi to nestojí! K čemu jdou KW když je v hlavě
nasr....!
Odpovědět