Mazda a její technologie Sky Active

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod Shr3k » stř 18 říj 08:04

Á expert (kacko aka Babiš) po ránu zasednul v Kozomíně za komp... :D
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T Exclusive, Glory Red
2009 Mazda2 1.5 MZR 103k Independence A/T, Spirited Green
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod mattonecz » stř 18 říj 08:08

Tak omluva proto urcite neni. I kdybys jel olej 30tis km, tak to auto to ma predepsany a nema se to srat.
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod kacko » stř 18 říj 08:47

Shr3k píše:Á expert (kacko aka Babiš) po ránu zasednul v Kozomíně za komp... :D

Ja se neschovávám. Žalobu máš na stole,(shr3k aka Aleksey) tak víš kdo jsem, kde bydlím a znáš i můj telefon. Nevím čemu se směješ? Že obhajuješ piliny a naftu v oleji u aut v záruce. A nejedná se jenom o Mazdu 6. Týká se to všech aut s motorem 2,2 v naftě, Tedy Mazda CX-5 a Mazda 3. To jsem se mimo jiné dozvěděl od tebe. Já nejsem žádný expert na auta. Auto beru jako nutné zlo, které mi tahá peníze z peněženky. Je mi to jedno co je to za značku. A opravdu se nehodlám hádat do krve, že ta moje značka je nejlepší na světě. Jedno ale vím, že nafta ani piliny nemají co dělat v oleji. Děláte vše možné i nemožné aby to majitele nereklamovali. Ja to tady nepíšu proto abych se hádal s tebou, nebo abych ten problém tady řešil. Ten si vyřeším u soudu. Tady bych rád, aby to četlo co nejvíc lidí, kterých se to týká a nenechali si srát na hlavu od výrobce, prodejce a závadu reklamovali. Sám velký šéf Kiriakovský tvrdí ve SM, že se všemi se vyrovnal, nikdo nic neplatil a týká se to i aut po záruce. Mazat nebo min. zamknout to tady asi nemůžeš? :-)
Naposledy upravil kacko dne stř 18 říj 09:14, celkově upraveno 3
kacko
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » stř 18 říj 09:09

To je psycho... :D dívám se všude možně, ale žádná žaloba mi tu na stole neleží. Chceš foto? Poslals ji na správnou adresu?
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod kacko » stř 18 říj 09:28

psycho??? Hájíš naftu a piliny v oleji a říkáš tomu psycho? A nejsi sám. Ředitel servisu auto Jeremiášova p. Valocký se mi snažil namluvit, že to nic není. Prý je to normální. Mám jenom snížený komfort ježdění. U auta za 800.000,-Kč snížený komfort? Nebo jiný majitel tady popisuje své zkušenosti se servisem na Chodově?:
http://www.mazdaclub.cz/forum-tema/mazd ... sage148034
Ahoj Mazďáci,
tak jsem na Silvestra bohužel zažil jako to, co už mnozí z vás (M6 2.2D AT, 16 měsíců stará, najeto asi 58k km, 17k po servisní prohlídce): po cestě červená kontrolka a známé hlášení "Low oil pressure. Engine damage possible. Check oil level". Kontroloval jsem stav oleje (o těchto problémech popisovaných zde na fóru jsem v danou chvíli nic nevěděl), byl v pořádku - lehce nad maximem (ne na značce "x"). Telefon na Mazda Assistance, kde mi sdělili, že s autem není možné dále jet a je nutné ho odtáhnout do servisu.
Paráda, naštěstí jsem byl téměř v cíli, takže domluvený odtah na Nový rok do Auto Palace Spořilov, zapůjčení auta atd (díky Mazda Assistance vše proběhlo celkem hladce - kdyby tak všechno fungovalo u Mazdy, bylo by to super).
[u]Dnes mi technik z Auto Palace (pan Dědič) sdělil, že na autě žádnou závadu nezjistili, že se jedná o "provozní stav, kdy v důsledku častěji probíhající regenerace DPF filtru došlo ke kontaminaci motorového oleje palivem", neboli, toto může nastat kdykoli v budoucnu znovu. Když jsem se ptal, jestli mu připadá normální, že u ani ne 1,5 roku starého auta k tomuto dojde a evidentně může dojít i v budoucnu, tak mi sdělil, že on auto nekonstruoval a že každý, kdo si naftovou Mazdu kupuje, tak ví, že auto takto regeneruje a že tedy tento stav může nastat.
[/u]
;;) ;;) :-?? :-?? ^:)^ ^:)^ :-@ @-) @-) @-) (-| (-| :ymhug: :ymhug: :)) :))

Já tedy za sebe musím říct, že ne, já jsem si to auto rozhodně s tímto nekupoval a rozhodně ani nejsem ochoten akceptovat u ani ne 1,5 roku starého auta se skoro milionovou cenovkou, že se na něj nemůžu spolehnout a v podstatě kdykoli se mi může stát, že mě auto někde nechá a budu řešit odtah a náhradní auto atp. (a po záruce toto vše nejspíš i na vlastní náklady, o možných komplikacích v zahraničí ani nemluvě).
Dnes budu psát dopis/reklamaci do Mazdy a uvidím, co se bude dít. Dám sem pak vědět postup/výsledek.
Do té doby - máte někdo zkušenosti s reklamací auta na základě těchto stavů? Stalo se to někomu z vás opakovaně? Pokud dojde na případně řešení přes právní zástupce/soudy, je někdo z vás ochoten se se mnou v této snaze spojit? Myslím, že se nemůžeme nechat tímto způsobem odbývat a měli bychom se pokusit si prosadit svá práva. Pokud nás bude víc, tak máme myslím větší šanci na úspěch a i to právníky/tisk bude více zajímat....
Naposledy upravil kacko dne stř 18 říj 10:32, celkově upraveno 1
kacko
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » stř 18 říj 09:45

Ještě jednou. :D Já tu žádnou žalobu na stole nemám, tak kdyžtak pošli ještě jednou. :D
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod pepe.krakora » stř 18 říj 10:04

To je jak u blbejch. Koupil sis auto, který se nehodí na tvoje provozní podmínky (krátký trasy, častá regenerace). Furt meleš něco o pilinách v oleji, ale ničím jsi to nedoložil. Auto bylo v servisu kvůli časté regeneraci a naředěnýmu oleji. Tak já fakt nevím co chceš. Holt chceš šetřit na palivu, tak si musíš připlatit na servisu kvůli častějším výměnám oleje. Jednoduchý jak facka. Prodej to, kup si benzín, budeš mít klid a nemusíš nikoho prudit. ~x(
pepe.krakora
Spolujezdec

Příspěvekod kacko » stř 18 říj 10:13

;;) Tak tyhle bláboly a mnoho dalších jsem už někde slyšel. Myslím, že to bylo z kanceláře, sekretariátu p. ředitele A.K. zastoupení Mazda pro CZ+SK.
kacko
Autoškolák

Příspěvekod pepe.krakora » stř 18 říj 10:23

Škoda, že jsi ty bláboly neposlechl, mohl jsi mít dávno po problému. A věř, že já s Mazdou nemám ale opravdu nic společnýho. Jen tady čtu forum a vadí mi, že si nenecháš poradit, jen zasíráš forum zbytečnejma kecama.
pepe.krakora
Spolujezdec

Příspěvekod M.Z. » stř 18 říj 10:25

To je asi trest všem majitelům japonských dízlů, oni to prostě neumí udělat, jak Mazda, tak např. Subaru.
Mít japonskou naftu, je zralé na sepuku.
A s odolností pravého japonského samuraje, odolávají atakům zákazníků :D
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie