Mazda Sky Active - kackovo stěžovací vlákno

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda Sky Active - kackovo stěžovací vlákno

Příspěvekod řidičBOB » stř 24 čer 10:23

ono se to asi nedá říct tak striktně...zrovna nedávno jsem mluvil s jedním zákazníkem, který přijel v Mazdě 6. Dřív měl červenou, teď černá. Tak jsem se ho ptal, zda nová a on, že teď si koupil ten poslední FL model. Nejsilnější benzín. Říkal, že už má několikátou, že žena má taky Mazdu a dceři také koupil Mazdu. Hrozně si to pochvaloval, že by nic jiného nikdy nechtěl.
Ale já souhlasím s vámi - mé příští také nebude Mazda.
(pro Kacko - opravdu nejsem Kiariakovský ;-) a AR.cz, který také není Kiriakovský, to může i potvrdit)
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod rhinos » stř 24 čer 11:19

neblbnete kluci jeste ho Mazda zazaluje za poskozeni dobreho obchodniho jmena ;)
Prece se dobrovolne nepripravite o vyplody Kacka :D
Mazda 3 2.0i splašená motokára :-)
rhinos
Pan Řidič

Příspěvekod kacko » stř 24 čer 11:39

Za to dobre obchodní jméno muže Mazda poděkovat p. Ing. Alexeji Kiriakovskemu, řediteli importu Mazdy pro CZ + SK!
kacko
Řidič začátečník

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod Shr3k » stř 24 čer 13:22

kacko píše:Toto je zkopírovaný text z nezávislého fóra mazdaklan.cz od Martina Kokeše alias Sh3k. Trolla, hackera a zakladatele nezávislého fóra mazdaklan.cz, který tvrdí, že si to auto koupil v r.2014, ale o problému prokazatelně píše na všech fórech a diskuzích už od samého začátku, kdy se tyto motory 2,2 diesel Sky Active začali prodávat tj. od roku 2012...

Bla bla bla bla, ukliď si radši ten bordel na zahradě https://mapy.cz/zakladni?x=14.3742405&y ... itch=0.093 :-@ vylepší ti to karmu.
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod AntiRadary.cz » stř 24 čer 21:03

Shr3k píše:Bla bla bla bla, ukliď si radši ten bordel na zahradě https://mapy.cz/zakladni?x=14.3742405&y ... itch=0.093 :-@ vylepší ti to karmu.

To ho jako fakt někdo sleduje a fotí? To snad ne! Že by někdo od Mazdy? Začínám věřit, že je to tak, jak všude píše, akorát to celé podává hrozně nešťastně! :-?

PS: Čekal jsem na, že na ty zahradě budou odstavené Mazdy se zadřeným motorem! :D
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod Spectral » čtv 25 čer 06:39

AR.cz: Nevím, jestli máte tak bídný přehled o službách na internetu, nebo to byl jen pokus o vtip, ale ta fotka domu pochází ze služby Panorama na Mapy.cz, což je česká obdoba Google Streetview; tyto služby automatizovaně fotí okolí prakticky veškerých veřejných komunikací, takže tam prostě najdete všechny přístupné cesty a baráky v jejich okolí. S největší pravděpodobností i svůj dům nebo domy 95 % členů místního fóra. Na drahého pana kacka vzhledem k jeho projevu a šílenství každý akorát sere.
Závěrem doplním, že svoji totožnost přitom někde prozradil sám, tak se pak nemůže divit, že jeho adresa, informace o průběhu soudních řízení, ale třeba i tyto fotky z veřejně dostupných služeb pak kolují internetem.
Chtěl jsem Vám demonstrovat, co vše lze během dvou minut vylustrovat z domu od klávesnice a naházet sem vše od Jevíčka, přes Hostivař, až po Darinu, ale omezím se jen na tento demonstrativní výčet, Vy už budete vědět...
:ar!
Spectral
Mistr volantu

Příspěvekod AntiRadary.cz » čtv 25 čer 08:52

Spectral píše:AR.cz: Nevím, jestli máte tak bídný přehled o službách na internetu, nebo to byl jen pokus o vtip, ale ta fotka domu pochází ze služby Panorama na Mapy.cz, což je česká obdoba Google Streetview; tyto služby automatizovaně fotí okolí prakticky veškerých veřejných komunikací, takže tam prostě najdete všechny přístupné cesty a baráky v jejich okolí. S největší pravděpodobností i svůj dům nebo domy 95 % členů místního fóra. Na drahého pana kacka vzhledem k jeho projevu a šílenství každý akorát sere.
Závěrem doplním, že svoji totožnost přitom někde prozradil sám, tak se pak nemůže divit, že jeho adresa, informace o průběhu soudních řízení, ale třeba i tyto fotky z veřejně dostupných služeb pak kolují internetem.
Chtěl jsem Vám demonstrovat, co vše lze během dvou minut vylustrovat z domu od klávesnice a naházet sem vše od Jevíčka, přes Hostivař, až po Darinu, ale omezím se jen na tento demonstrativní výčet, Vy už budete vědět...

Službu Panoráma neznám, jelikož Mapy.cz skoro nepoužívám, používám Google Maps a Stretview, ale přesto mi uniká smysl zveřejňovat fotky něčího domu, pokud ovšem v dané kauze nejsem nějak osobně zainteresován. Kdyby se na káčka tady tak lidi neobořili, tak by mě jeho příspěvek vůbec nezaujal a tudíž bych neměl ani důvod pátrat po Internetu o jeho adresách, fotkách a pod.

Také je dost podivné, že reaguji na příspěvek od jednoho člena fóra, ale odpověď obdržím od jiného i s lustrací mého působení na Internetu, včetně exmanželky, se kterou již přes 20 let nejsem. Že by ty výkřiky o multinickách byly zčásti pravdivé? :-?
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod Arnie J » čtv 25 čer 08:54

Ty seš taky bystroň :) Desítky lidí (včetně mě) se s ním už snažily diskutovat nějak k věci, třeba i navrhnout nějaké realistické řešení, a vždycky to skončilo těma jeho paranoidníma sračkama. Je to ztracený případ.

(jinak ta lustrace byla asi zbytečná, to souhlasím)
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Arnie J
Mistr volantu

Příspěvekod AntiRadary.cz » čtv 25 čer 09:07

Arnie J píše:Ty seš taky bystroň :) Desítky lidí (včetně mě) se s ním už snažily diskutovat nějak k věci, třeba i navrhnout nějaké realistické řešení, a vždycky to skončilo těma jeho paranoidníma sračkama. Je to ztracený případ.

(jinak ta lustrace byla asi zbytečná, to souhlasím)

Já tu nahlédl náhodou a překvapilo mě, jak se na něj hned všichni obořili.

AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod Arnie J » čtv 25 čer 09:26

No jo, ono to právě není hned, to je po jeho mnohaletém tapetování a vyšilování :)
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Arnie J
Mistr volantu

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie