Mazda Sky Active - kackovo stěžovací vlákno

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod honziss » ned 21 čer 08:07

2 kacko: myslim, ze se ti ty konspiracni teorie vymkly z ruky, tak uz s tim prosim prestan ok, je to furt to stejny dokola x_x
V6...340k
R4...258k
honziss
Letec

Příspěvekod kacko » pon 22 čer 05:30

A ty jsi kdo? Když uz si tykáme. Ty jsi Ing.Alexej Kiriakovsky? ředitel importu Mazda pro CZ + SK?
Konspirační teorie?

Mazda 6 2,2d rok 2015 přidřený motor .. Dobrý den, chci se zeptat. Koupil jsem si novou Mazdu 6 2,2d rok 2015. Po 20tis km se to začalo sypat. Po cca 10 až 12 tis km červená kontrolka tlak oleje, odtah do servisu výměna 6tis. Tak stále dokola celkem 9 odtahu do servisu, pokaždé mi bylo sděleno, že je to způsobem jízdy. Po mém dotazu jak mám tedy jezdit my bylo odpovězeno, že to mi říct nemohou. V 88tis odešlo celé turbo. Jelikož jsem do dneška nenavštívil jiný než autorizovaná servis Mazda a dokonce si stále držím záruku mobility tím že vše nechávám dělat pouze u mazdy. ( nechal jsem si vyjet servisní historii plateb a investoval jsem za 4 roky provozu 170 tis do oprav) Jaké bylo moje překvapení když se mi před týdnem ve 161 tis km rozsvítil nápis nutná kontrola tlaku oleje. Po návštěvě servisu mi bylo sděleno, že motor je přidřený, málo maže, je zakarbovaný, zasáhlo to turbo a sání, že nedoporučují auto nadále užívat a oprava prý cca 150 až 250tis. Řekl jsem že to asi nemyslí vážně, ale byl jsem ujištěn, že to vtip není. Že mi auto vlastně vydrželo strašně moc. Zeptal jsem se jestli je normální že auto za 800tis Kč je po 160tis na vyhození a odpovědí bylo pokrčení ramen. S tímto se nehodlám smířit. Na netu jsem zjistil, že rozhodně nejsem sám. Vše mohu doložit fakturama , výpisem z knihy a mailovou komunikací. Pomozte mi prosím. Jaký by jste navrhovali další postup? Budu rád za každou radu. Molnár

Více na: https://www.mazdaclub.cz/forum-tema/2-2 ... eje-172816
Naposledy upravil kacko dne pon 22 čer 06:49, celkově upraveno 1
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod Stepan » pon 22 čer 05:46

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod honziss » pon 22 čer 06:46

kacko píše:A ty jsi kdo? Když uz si tykáme. Ty jsi Ing.Alexej Kiriakovsky? ředitel importu Mazda pro CZ + SK?

Kdybys aspon 10 vterin googlil, tak vis ze nejsem ;)
V6...340k
R4...258k
honziss
Letec

Příspěvekod kacko » pon 22 čer 07:02

Ja se ptal který z vás je Ing. Alexej Kiriakovsky, ředitel importu Mazda pro CZ + SK. Tak proč tady meleš nesmysly o konspiračních teoriích?

Pan ředitel nemá tu odvahu a slušnost a postavit se k tomu čelem? Bude se schovávat za různé nicky a falešné profily na FB a bude mi vyhrožovat?
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod Stepan » pon 22 čer 07:58

Se obávám, že ředitel importu Ing. Kiriakovsky tě má úplně na salámu.

Dobrá rada zdarma -> když chceš někomu škodit, třeba tím, že budeš soustavně upozorňovat na to, že vyrábí a prodává shit, je dobrý u toho nepůsobit jak hysterická ženská po rozvodu. Vypadá to pak důvěryhodněji a třeba někoho reálně přesvědčíš. Třeba nějakého novináře ke spolupráci. Sorry, já bejt pisálek, tak ti po těch tvých projevech tady prostor rozhodně nedám. Jít do holportu s takovým magorem smrdí průserem.
A možná, když by se to všechno povedlo, museli by tě začít brát na importu vážně. A třeba by ti i nějakou předváděčku dali, abys už držel hubu. Teď k tomu nemají důvod, tyhle ubrečený výkřiky nikoho nedojmou.

Jenže to chce mít co nejvíc reálných důkazů (protokolů ze servisu, vyjádření znalců, e-mailové komunikace...), umět gramatiku a nevyhrožovat institucema, který jsou úplně mimo kontext a nedejbože třeba neprojet soud na vlastní neschopnost... x_x
1x dvojlitr dýzl, 1x malorážka na béňo, 0,75x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod kacko » pon 22 čer 08:42

Ptal jsem se tě na něco, když už si tykáme?

Jinac dík za rady, zařídim se podle svého, jestli s tím budeš souhlasit a dovoliš mi to?

Dík.
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod kacko » pon 22 čer 09:14

Předváděčku? Vy to pěkně zaplatíte všem, které jste podvedli. Pochopíl?

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/au ... -ve-srotu/
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod mattonecz » pon 22 čer 09:22

To si vazne myslis ze takhle neceho dosahnes? Klaune
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod Stepan » pon 22 čer 09:37

Podle svého se zařiď. Jak to zatím jde?

Být za debila napříč automotive fóry? :-bd Splněno!
Vymyslet pár naivních konspiračních teorií? :-bd Splněno!
Vyházet desítky tisíc za právníky? :-bd Splněno!
Plácat takový píčoviny, že budu trestně odpovědnej kdykoliv si české zastoupení vzpomene? :-bd Splněno!
Profrčet soud, prezentovat se jako nedůvěryhodnej kaštan, ukázat, že nepředstavuju žádnou vážnou hrozbu pro finanční výsledky protistrany? :-bd Splněno
Dosáhnout nějakého pozitivního výsledku? :-?? Nevim nevim
Stepan
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie