Mazda Sky Active - kackovo stěžovací vlákno

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod AntiRadary.cz » sob 20 čer 13:05

Mazdu nemám, takže mě celý problém až tak nezajímá, ovšem nemyslím si, že by někdo všude možně prudil jenom proto, že nemá co dělat nebo by chtěl poškodit konkurenční značku, kde by si v případě výmyslu koledoval o soudní žalobu.

Spíše to vypadá, že dotyčný a pár desítek/stovek zákazníků opravdu doplatilo na nesolidního importéra/prodejce a snaží se dovolat pomoci všude možně, jelikož jsem na podobné příspěvky natrefil na více fórech. Je proto kupodivu, že se redakce různých motoristických časopisu a webů nechytnou takového solokapra a nedotáhnou celou věc až do jasného konce, ale snaží se poškozené umlčet pod hrozbou banů a pod. :-s
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod jerry » sob 20 čer 13:15

Také myslím, že se stal obětí gaunerského přístupu řady firem k lidem na východních trzích. Nemůže se nikde dovolat, tak kope kolem sebe a je nešťastnej. Holt jsme opravdu ta banánová republika se vším všudy. A k těm redakcím? Stačí si pomyslet, z jakých peněz a od koho žijí. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej aneb kdo maže, ten jede.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec

Příspěvekod pavproch » sob 20 čer 13:24

Nikdy sem netvrdil že kacko (ne)byl oyebán. Nedokážu to posoudit (a ani nechcu).

Divné mi je, že kacko (nejen) tady křičí, jaká je mazda šmejd a kolik těch poškozených je a když se podívám do statistik i co potkávám na cestách, tak těch prodaných mazd jsou tisíce, spousta z nich skyactive, ale nikde nikdo (jiný než kacko) nekřičí. Proč (křičí jen on) ?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod rhinos » sob 20 čer 13:36

ja se obavam ze ty problemy na ostatnich forech je zase kacko pod ruznymi nicky.
Asi mu nekdo ublizil.Mozna ma i v necem pravdu ,ale at to teda resi.
Je teda jasny ze nekdy ma korporat lepsi pravniky a i spravedliva bitva by pro koncoveho bezneho uzivatele byla...
Pak je otazka zda se do toho poustet a asi bych roky neresil na ruznych forech.

Na druhou stranu....co okrajove vim byly na to svolavacky,redeni oleje u Mazdy je snad popsano i v manualu a je tam napsano co se ma dodrzovat.
Pro me je to stejne jako longlife oleje v BMW nebo nedejboze dozivotni olejova napln v automatu
Mazda 3 2.0i splašená motokára :-)
rhinos
Mistr volantu

Příspěvekod AntiRadary.cz » sob 20 čer 13:50

jerry píše:Nemůže se nikde dovolat, tak kope kolem sebe a je nešťastnej.
Z těch pár přečtených příspěvků mám dojem, že právě tohle je i trochu problém, že po pár příspěvcích a občas kritických ohlasech, začne kopat kolem sebe a pouráží i ty, co pro něj měli ze začátku pochopení.

pavproch píše:Nikdy sem netvrdil že kacko (ne)byl oyebán. Nedokážu to posoudit (a ani nechcu).

Dělat soudce nikdo nemusí, stačí mu poradit, ať si udělá vlákno, kde se zkontaktuje se stejně postiženými a kde si domluví společný právní postup. Pokud se ukáže, že nikdo další takový není a ani motoristické časopisy a weby o danou kauzu nemají zájem, tak má smůlu a bude si to muset řešit samostatně nebo se na to vykašlat. Koho daná tematika nezajímá nebo ho nudí, ať do daného vlákna neleze a nekomentuje ho.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
AntiRadary.cz
Letec

Příspěvekod kacko » sob 20 čer 14:56

Pozor změna taktiky. 5 placených trollu a kazdy ma 10 nicku a k tomu 10 falešných profilu na FB.
Hlavně ze jste to pěkně, slušně odsunuli do pr...
Najednou jsou všichni hodni a slušní.

Který z vás je Kiriakovsky, ředitel importu Mazda pro CZ + SK?
A nedělejte ze tady nejste. Opravdu bude lepší když si to auto odvezete, protože ještě nejsem ani v půlce toho příběhu.

Je mi jasné ze tady i na jiných fórech je to o ho*ne ale FB tam vaše moc konci.

Varováni pro potencionální kupce Mazdy před podvodným chováním šmejdů.

Cituji:
jannov Odpovědět ... 2020-05-12 08:38:17 froger: Ahoj, přesně jak píšeš. Když jsem se do tohoto problému před týdnem ponořil tak jsem neměl ani zdání kolika lidí se to týká. A vůbec jsem netušil, že dotaz na kvalitu Mazdy a případnou odpovědnost za mizerné motory se zde setká takovou negativní reakcí. Výsledkem zde bylo vyhrožování blokací, napadání, nenávistné komentáře a mazání příspěvků. Pracuji pro velkou právní kancelář a bohužel dle názorů Partnerů ještě není možnost Mazdu žalovat, respektive ona by možnost byla, ale to by se opravdu musela dát dohromady soudržné komunita poškozených, která by šla tvrdě za svým cílem. Ale to se mimo jiné i díky přístupu adminů zde nikdy nestane. Protože na mou žádost aby se zde za poškozené postavily byli jen urážející komentáře a sdělení, že se za Nás rozhodně stavět nebudou, že Mazda je super spolehlivé auto které najede statisíce km bez závad)). A selhání jako moje či Vaše je jen statistická chyba.

Více na: https://www.mazdaclub.cz/forum-tema/2-2 ... 816?kols=2
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod kacko » sob 20 čer 15:04

Pan Kiriakovsky Alexej, ředitel importu Mazda pro CZ + SK se namlsal na dieselech
a teď jak to tak sleduji to zkouší na všem.

Mazda Reklamace neřeší, s jídlem roste chuť!

Hoši ako to tu citam, ja sa ak by sa robila hromadna zaloba velmi rad pridam a myslim ze len v SR poznam 4 co urcite taky. ja osobne mam benzin 2,5 2019 , motor je zasrata olejnicka a obcas klepou ventily , takze zadne take ze benzin je dobry , byl , uz nie je ... 40 000km a chcije mi z neho olej a nevedia zistit odkud , klepe , ale nie vzdy takze nevedia preco, a kedze mam tu romanticku farbu red crystal soul asi si viete predstavit aku mam ,,radost,, ze som to kupil. Cely import to ma totalne u prdele, na maily neodpisujou, pres FB si vyzadali VIN a vic se neozvali taky .. Osobne chci jit do sudneho sporu , ale mam to taky na firmu ... nech si to vezmu a vratia mi peniaze, nech si odrataju co som najazdil a at to jde z domu

Více na: https://www.mazdaclub.cz/forum-tema/2-2 ... sage190374
kacko
Řidič začátečník

Příspěvekod řidičBOB » sob 20 čer 17:50

Už jsme ti to psali snad milion krát: VŠICHNI JSME KIARIAKOVSKÝ!
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Zajda » sob 20 čer 18:29

kacko píše:Pozor změna taktiky. 5 placených trollu a kazdy ma 10 nicku a k tomu 10 falešných profilu na FB.
A všichni jsme se tu registrovali roky dopředu než ten zgarb Mazda uvedla na trh. Když tu zrovna nejsi, vytváříme klamný dojem diskuse na různá témata, je to dlouho a do detailu připravovaný komplot :D
1,9 TDI
0,9 TCe
Zajda
Letec

Příspěvekod M.Z. » sob 20 čer 18:31

Hoši, tak už si to konečně někdo odvezte, ať se kauza někam pohne.
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
M.Z.
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie