Mazda a její technologie Sky Active

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod VS* » ned 26 dub 08:23

=)) Ty voe Já na ten případ pro cvokaře p.Kamenického aka"kacko" narazil jinde a koukám že jel výživně i tady...
Tohle šířil u Škody, Hyunday, Renault i Toyoty co jsem tam zahlédl, cpe to všude....pak hned v každém vidí člověka od Mazdy a zaplacené trolli....ten člověk se totálně zbláznil =))
Stále stejné texty,screeny, pořád stejné kopírované příspěvky snad už rok....prostě magor =))
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
VS*
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » ned 26 dub 12:28

VS* píše:=)) Ty voe Já na ten případ pro cvokaře p.Kamenického aka"kacko" narazil jinde a koukám že jel výživně i tady...
Tohle šířil u Škody, Hyunday, Renault i Toyoty co jsem tam zahlédl, cpe to všude....pak hned v každém vidí člověka od Mazdy a zaplacené trolli....ten člověk se totálně zbláznil =))
Stále stejné texty,screeny, pořád stejné kopírované příspěvky snad už rok....prostě magor =))

Pan Kamenický se podle vás může chovat jako "magor", a obecně se z dlouhodobého hlediska oslabuje tím, že si v mysli živí pomstychtivost (hněv a nenávist) a sebelítost (smutek a strach), na druhou stranu je jeho tapetování jistě cenné pro potenciální kupce nových vozů, kteří si třeba budou mnohem pečlivěji číst záruční podmínky ve smlouvě, případně to i zkonzultují s někým znalejším v oblasti občansko-právních vztahů, nebo budou preferovat benzínové motorizace před sazometnými, což rovněž lze vnímat jako pozitivum.

Zkuste si koupit auto za 800k, a pak ve stejných nájezdech, jako u jiných měníte olej, provádět generálku motoru.
Pak uvidíme, kdo se bude projevovat jako "magor". ;)
Lachende Bestien
Mistr volantu

Příspěvekod VS* » ned 26 dub 16:39

Mazdy 6 na firmě kupujeme pravidelně už několik let....aktualne máme 3. generaci a žádný problém...ale máme rozum a kupujeme 2.5SkyAktiv benzín... ;)
Když neustále zmiňuješ ty "sazomety".... nafťáky posledních pár let saze neprodukují prakticky vůbec díky DPF filtrům....ale turbobenzíny s přímým vstřikováním ty zase produkují hodně... :D tak co je to vlastně ten sazomet? =))
VS*
Letec

Příspěvekod HondaMan » ned 26 dub 19:01

Souhlas. Už jsem mu to psal několikrát že ani jeden z nových dieselů mi nesmrděl což se o moderních benzinech říct nedá.

Nejsmrdutější bylo 1.6THP od PSA
Speeding. Bringing the World Closer Together.
HondaMan
Letec

Příspěvekod VS* » ned 26 dub 19:41

Proto se taky na většinu nových benzínu s turbem musí dávat taky filtr pevných částic GPF jako už roky se musí dávat na nafťáky DPF...
VS*
Letec

Příspěvekod Zajda » ned 26 dub 20:11

Nepřímovstřik s turbem už nabízí snad jen Renault u 1.0 TCe.
Nejspíš ale bude mít šílené odezvy na plyn stejně jako předchozí 0,9 TCe nebo třeba VW 1.0 MPI, jinak by zas nezvládl plnit jiné dnešní emise.
A3 1,9 TDI
Civic Type-R EP3
Zajda
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » ned 26 dub 21:24

@VS
Díky za upozornění, terminologii lze přizpůsobit, třeba sazomet změnit na smradomet, ale pak se zase vyrojí davy nadšených inhalovačů emisí z nafty, takže by to situaci moc nezlepšilo. Navíc mi připadá výraz sazomet celkem zavedený, i když díky případným DPFiltrům saze běžně z výfucku nelétají.
@Hondaman
Můžete pro zajímavost uvést příklady "nesmradlavých" dieselových motorizací... :-?
Lachende Bestien
Mistr volantu

Příspěvekod VS* » pon 27 dub 07:37

Ono prakticky každý nový nafťák s DPF je čistší (a méně smradlavý) než benzíňák...
A to Já naftu rád nemám a trpím ji jen ve firemní dodávce...jinak jsem vyloženě benzínový ;;)
VS*
Letec

Příspěvekod mattonecz » pon 27 dub 10:40

to sou takovy povidacky ze nova nafta nesmrdi, pak jedes na skutru za novou Q7 TDI a je to strasny puch. tim nerikam ze benzin je zdravej
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod řidičBOB » pon 27 dub 11:05

ten puch ale dělá močovina...
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

PředchozíDalší