Mazda a její technologie Sky Active

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.

Re: Mazda a její technologie Sky Active

Příspěvekod řidičBOB » čtv 21 pro 09:06

O koncernu nikdy nežertuji ;-)
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod honziss » čtv 21 pro 09:45

Stepan píše:Mimochodem, jak se o tom tak bavíte. Jak se rozděuje, který diesel už má chcanky a který nemá? Protože v Golfu jsem žádné plnící hrdlo na AdBlue nenašel a to je narozen už 2017, takže EUR normy předpokládám nejmodernější. Tedy, ne že by mě to nějak trápilo :D Na firmě, v kamionové dopravě, jedem chcanky do nádrže už hezkých pár let.

Prvni aplikace adblue u VAG meli plneni pod rezervou v kufru jestli se nepletu....? Ale soucasne si myslim, ze golf jeste nemel adblue nikdy (mensi lehci auto / prirozene nizsi emise).
V6...340k jenom :(
honziss
Letec

Příspěvekod Snowman000 » čtv 21 pro 09:49

Stepan píše:Mimochodem, jak se o tom tak bavíte. Jak se rozděuje, který diesel už má chcanky a který nemá? Protože v Golfu jsem žádné plnící hrdlo na AdBlue nenašel a to je narozen už 2017, takže EUR normy předpokládám nejmodernější. Tedy, ne že by mě to nějak trápilo :D Na firmě, v kamionové dopravě, jedem chcanky do nádrže už hezkých pár let.

Cim vacsie auto a vacsi dehet pod kapotou a vyssie emisie, tym skor malo chcanky (Touareg a Sharan boli prve)...do niektorych to ale nebolo mozne dat z konstrukcneho hladiska a niektore to este nepotrebovali, vid. Golf alebo Passat 150k bez 4Motionu...s prichodom WLTP ale vsetko nafasuje chcanky a benziny zase OPF...
AF stretko - hlasovanie o mieste
https://forms.gle/TE9FWx9ts9fbcp9b7

FOR SALE/TO BE RESTORED Mazda MX-5 NBFL 1.8 5MT RWD
Fiat Panda 100HP without ESP
Audi A4 Avant 3.2 FSI 6MT Quattro
Snowman000
Letec

Příspěvekod řidičBOB » čtv 21 pro 09:56

V Sharanu měla ta naldrž alespoň slušný objem. Touareg má snad jenom 13l a doplňování v kufru :-(
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod kacko » stř 24 led 09:40

Tato zpráva se čeká na schválení moderátora, a není pro normální návštěvníky viditelná.

A už je vymazána na nezávislém fóru mazdaklan.cz

Pavol napsal: ↑
Pisem svoju skusenost s tymto "uzastnym" servisom. Jedine co ich zaujima su prachy. Dal som si spravit brzdy na M6. Prisiel som tam a vravim, vybruje mi volant pri brzdeni, nech to stoji co to stoji tak to fixnite. Samozrejme, prvu vec co som pocul tak ci tam mam origo kotuce a disky. A ja ze nie. Tak hned, to musime vymenit. A ja ze ok. Inac tie brzdy mali 10 000 najazdenych. Tak hovorim aspon nech to mam z krku. Dal som im este skontrolovat napravu, cepy, geoska, silentbloky...prosto vsetko. Dali mi auto s novymi brzdami plus nejake dalsie veci tam boli spravene ako nejake male plechy ci co. Hovorim si fajn. spravil som 1000 km a volant vibruje. Tak sup naspat na reklamacku. Ziadny papier mi nedali a povedali, vonku je vlhkost, prilepili sa mi dosticky cez noc o kotuce a ked som sa rano pohol tak my to vytislo odtlacok dosticky na kotuci. A preto mi to vibruje. A ze im mam zaplatit stocenie kotucov. Wtf? A ja vravim, kotuce mesiac stare, ne ne to musi na reklamaci. A oni ze spustia interny proces, kde maju expertov co to vyhodnotia. Tak ja ze fajn. Potom mi bolo povedane ze ti tzv. experti ani nevedia co robia. To mi povedal ten isty pan uz tu na fore spominany. O mesiac som dostal ustnu odpoved ze f..k off, ze oni nevedia co som robil s autom. A ze oni si to na triko nezoberu. Prosil som ich o pisomne vyjadrenie. Ten pan mi povedal ze citujem: nieco spisem a Vam to poslem. Myslite ze som to dostal? Ani nahodou. Dal som to vyhodnotit sudnemu znalcovi a ten sa smial. Takze asi tak. Oblukom vyhnut...
Rozbalte kliknutím...
Oblukom vyhnut... a ne jenom Auto Jeremiášova ale celé Mazdě

MAZDĚ A LIBNI, OBLOUKEM SE VYHNI !!!!!!!!!

Mazda v letech 2012 a 2013, když přišla s novými motory Skyactiv vyrobila několik stovek tisíc aut s konstrukční vadou a nacpala je do Mazda 3, Mazda 6 a Mazda CX 5. Brousil se tam vačkový hřídel s vačkami. Cituji trolla, shr3k, žoldáka placeného Mazdou, který jak se sám chlubí, dával tyto informace i p. Vaculíkovi ze Světa motoru. Na to, že je jenom amatér a fanda Mazdy tomu fakt rozumí. :
motory 2.2 Skyactiv-D vyrobené do září 2013 mají u 4 ventilů z 16 tvrdší vahadlo než vačku, což v kombinaci s různou karbonizací oleje má za následek různě velký otěr, někde malý, někde velký´.
To je příčina pilin v oleji, které následně poškodili pisty, válce i kroužky, než došlo ke svolávačce. Oficiálně kvůli brzdám, ale šlo o výměnu oleje s pilinami z vaček a hřídele. A to je ten důvod proč mají auta až 1 litr nafty v oleji po ujetí cca 10 tisíc km. To poškození je různé, někde vice, někde méně. A jak to Mazda řeší? Maximálně, když někdo hodně řve, tak to od něj vykoupí za cca 50% na protiúčet a tím mají zaplacené zhruba výrobní náklady a můžou to auto dát do šrotu, nebo když to není moc poškozené tak to ještě prodají jako prověřené vozidlo

Majitel: vozidlo Mazda 6, r.v. 2014 (2.2 D, 150 koní, SDN A/T), Attraction Navi
kacko
Autoškolák

Příspěvekod mattonecz » stř 24 led 10:10

proc mu nekdo neda ban :o
2016 Opel Astra K 1.4T 92kw - EDS Phase 1 185PS/290Nm
2018 Honda PCX 125
mattonecz
Letec

Příspěvekod Shr3k » stř 24 led 10:29

mattonecz píše:proc mu nekdo neda ban :o

On si naivně myslí, že když mě bude urážet na mém vlastním fóru, že mu ty urážky já nebo někdo z moderátorů schválí... :D
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod kacko » sob 27 led 09:47

Shr3k píše:
mattonecz píše:proc mu nekdo neda ban :o

On si naivně myslí, že když mě bude urážet na mém vlastním fóru, že mu ty urážky já nebo někdo z moderátorů schválí... :D

Na rozdíl od tebe jsem vždy snažil vyhnout tomu abych tě urážel. Uznávám, nemuselo se mi to vždy povést. To že jsi šmejd, troll a žoldák placený Mazdou je fakt. S tím nic nenadělám. Zamyslí se co děláš a pro koho to děláš a jestli ti to stojí za to? Šmejdi jsou schopni okrást slepce na vozíku. Nedávals informace i Ondřeji Daňovi?
http://www.autojournal.cz/test-ojetiny- ... -internetu
kacko
Autoškolák

Příspěvekod Shr3k » sob 27 led 10:19

Troll co nepochopil význam slova troll. Ale ber to pozitivně, naučíš se na stará kolena nová slova a nové obraty. A s tím článkem jsem samozřejmě taky pomohl. Beru za to ty statisíce přímo od Masamičiho.

Celej svět se proti tobě zkrátka spiknul... :D
2018 Opel Insignia Country Tourer 2.0T
2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Shr3k
Mistr volantu

Příspěvekod řidičBOB » sob 27 led 10:38

kacko píše:To že jsi šmejd, troll a žoldák placený Mazdou je fakt.

Opravdu se ti to občas nedaří, neurážet :D
BTW: už to není ředitel Mazdy ČR?
Evidentně trpíš bludy a utkvělými představami - fakt zkus vyhledat odbornou pomoc - tohle už jde vcelku dobře řešit vhodnou medikací.
No pain, no gain.
V6 + V4 + R3
řidičBOB
Antiradar FAN

PředchozíDalší

Zpět na Auta z Asie