Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 261
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

Gratulujem, vidím, že sa oplatilo čakať. Koľko to nakoniec trvalo/stálo?
Mohol by si spraviť také klasické autoforumové video, zrýchlenie 0-Xkmh. Lebo jedna vec sú tabuľky a čísla, video so zvukom je niečo iné, a nikde som také nevidel.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Finančně to moc smyslu nedává (hlavně jsem ještě neplatil práci :) ), ale kluci s tím měli docela sraní, bo Suzuki nedělají a nastavení vůli v převodovce má sport docela složitý :( . Několikrát museli skládat a rozdělávat převodovku - ono tam je docela prdel, že dáš vymezovací podložku a jestli je správná se dozvíš až po slozeni. A to nemluvím o tom, že v suzuce mi řekli, že doba dodání vymezovacích podlozek je 10-14dni a technicky info o vulich na převodu jsem z nich nedostal. Když bude čas tak něco zkusim natočit, asi by to chtělo, bo teď si to sportik zaslouží. Myslím, že na semislicku by se v mostě podíval tak k 2:05 (v přímce to teď jede stejně (možná malinko líp) než miata ND 2l před face - porovnáváno s kamosovou ND).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3385
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Dal jsi si s tím práci. Ale ta radost stojí za to ;) Já si tak nějak říkám, pokud koupím to velké cabrio, že mi bude moc líto sportíka prodávat :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Jako myslím, že kdyby ses svezl tím mým, tak by jsi byl překvapený co se z toho dá udělat a třeba by červíček zahloubal víc a neprodal by jsi ho a "jen" upravil :) . Už sériový sportík je fajn auto, ale ty drobný zlepšení z toho dělají takovýho motárda na čtyřech kolech a přitom se s tím dá normálně jezdit pro rohlíky.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3385
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Včera jsem chtěl měnit olej, ale vypouštěcí šroub jsem v malém prostoru na nájezdech nepovolil :( Tak jsem dne zajel do autodílny tady kousek vedle, jsem teď v Česku. Kluci to zvedli a docela museli zabejčit na povolení. Ale to hlavní, obdivovali Sportíka, jak je takřka bez rezu po 10 letech provozu :) Přitom jsem zjistil, že už budu muset měnit přední kotouče. Mám tam Zimmermann a destičky Hella Pagid je teda solidně brousí, ale zase to brzdí super. Najel jsem na nich 25 tis. km, ale rád často fest brzdím ;) Jaké máte na předku sady kotouče a destičky?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Zkus tyto: BREMBO P 16 013X - myslím, že je doporučoval Vroom, že je jezdí na bmw. Podle mýho jsou na sportíkovi možná lepší než ty paggidy.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3385
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Ukazuje mi to dvoje Brembo vhodné pro Sportíka. Jakej je mezi nima kromě ceny rozdíl? Ty dražší označují Xtra, nějaký lepší matroš?
https://www.motointegrator.de/artikel/1 ... 013x-vorne
https://www.motointegrator.de/artikel/1 ... -013-vorne
A jaký tam máš kotouče? Zimmermann? Tady nabízejí Brembo, to by mělo fungovat, když je to od jedné firmy. Co myslíš? A zase mají dva druhy vhodné pro sportíka.
https://www.motointegrator.de/artikel/1 ... t-1-stueck
https://www.motointegrator.de/artikel/1 ... t-1-stueck
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Jsou to ty první dražší desky (s tím x), kotouče Zimmermany (nechtěl jsem laborovat, když jsem spokojenej - než je sjedu na limit tak mi vydržej cca 40kkm).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3385
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Dík, až budu příští týden zpět v říši, tak objednám obojí Brembo.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 590
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Kavis »

Xtra jsou fajn. Me to vydrzelo to samy co OE a brzdi to lip, hlavne, kdyz se zahreji. Uplne prvni ranni brzdeni bylo takove tupejsi, ale hned pak brzdi vlastne jak OE a pri rychlejsi jizde, kdyz uz jsou dostatecne zahrate, tak zacnou brzdit jeste lip.

https://www.bremboparts.com/europe/cs/v ... 4%8De-xtra

Ten graf uz jsem tu kdysi daval. V momente, kdy zacinaji klasicke bremba vadnout, tak xtra jeste pridaji.
Ale moc jsem to nekombinoval, skoro vzdycky xtra + xtra.
Jednou jsem mel xtra kotouce a myslim brembo performance desky a to bylo na daily za studena uz dost tupe. Ale teple to brzdilo jak slak.
Odpovědět