Toyota obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Vrooom »

greg píše: úte 28 úno 11:35

Mne islo hlavne o to ze neviem ci sa to aj dostane aj do nejakej inej fazy ako ze stojim v rade :D Uz rok... A auto zatial nie je vo vyrobe :((
A dali ti nějaký termín? Muldix tam psal, že má termín 9/23.

Snowman: Ale tak uživatel Arnie J odsud jí má, tak se k ní dá dostat i bez novinářské průkazky :-)) Ale stejně chtít sportovní kupéčko na furt tak jdu po něčem exotičtějším cayman/Z4M :-) Mega musí stačit na pořízení + nějaký ten servis.
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Toyota obecně

Příspěvek od greg »

Dali mi uz vseliake terminy. Na ich nedostatok sa stazovat nemozem, skor na plnenie :D Ked som tam volal pred cca 2 tyzdnami mi povedali, ze nase auta by mali ist do vyroby marec-april tohoto roku. Ale zatial tomu neprikladam velku vahu...
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Toyota obecně

Příspěvek od jerry »

Také jsem o ní uvažoval, ale do řady jsem si nakonec nestoupl. Přece je 4 auta, to už by bylo moc. Člověk nemůže mít všechno :ymhug:
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Arnie J »

Vrooom píše: úte 28 úno 13:43Ale tak uživatel Arnie J odsud jí má
jo, pořád mám :D

https://www.youtube.com/shorts/a0_Aks3epEE
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Zajda »


Konstrukční problém 2.generace Toyobaru 2.4 - ztráta tlaku oleje v pravotočivých zatáčkách.

Některá auta mají navíc i přicpané sací koše, způsobené přebytky RTV silikonu z různých těsnících skupin motoru.
Zmíněná "oil starvation" situace ale nastávala i u auta s vyčištěným sacím košem.
《》
Uživatelský avatar
Arnie J
Mistr volantu
Příspěvky: 859
Registrován: stř 16 úno 12:52

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Arnie J »

Jop, dobré video, smutný příběh. RTV je za mě "non-issue", ale ten tlak oleje je průser. Snad to borci brzo vyřeší.
V6 + R4 + R4 naturally aspirated ... a drncavá turbo krabice k tomu!
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Eda »

V tomto nejsou sami, co si tak z hlavy pamatuju tak podobnej problem melo Mondeo ST220 a maji i BMW s N55, tam teda z velka casti diky tomu ze se spousta tech aut predelava na track verze a pak dokazou drzet vetsi pretizeni v zatackach nez s cim se pocitalo. M2 to uz ma poreseny lip a M2 CS jeste lip
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Snowman000 »

No Subaru sa ocividne moc nepoucilo, napr moje ex-XV by mohlo rozpravat a GT86/BRZ je s motorschaden na mobile.de tiez strasidelne dost :-w
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Zajda »

V tom videu porovnávají i původni 2litr. Není to žádný hardcore setup ale proti sérii používá širši rozměr pneu a aero paket a narozdíl od 2,4litrů problém nemá.

Všechna 3 auta jedou pneu GT Radial SX2, tj. model s menším gripem než sériové PS4 u aktuálního Toyobaru.
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Toyota obecně

Příspěvek od Stepan »

https://auto.bazos.cz/inzerat/171217270 ... d-v-cr.php

já myslel, že už nějak jako "nejsou". A očividně ano.

Na podobnou notu -> U Freye měli jedno modré BRZ na salonu a jedno bílé na černých kolech venku, ale kompletně v nějakým designovým polepu Emily Frey. To tam ráno bylo a odpoledne ne. Jsem myslel, že ta auta všechna zmizela a ne že má dealer čas si na něj lepit samolepky.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět