Nesvietiace svetlo v rezime AUTO

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
kvaso
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 15 bře 09:22

Nesvietiace svetlo v rezime AUTO

Příspěvek od kvaso »

Zdravim,

chcel by som sa tu informovat pred tym ako skocim niekam do servisu ci nahodou nebudete vediet, co s tym moze byt. Mam Peugeot 5008, r.v.2011 a do aut sa vobec nevyznam :). V poslednom obdobi som si vsimol, ze pokial mam svetla v rezime AUTO za perfektnych svetelnych podmienok (klasika den, slnecno), tak mi nesvieti prave svetlo. V manuale je oznacene ako obrysove. Za horsej viditelnosti (stmievanie/tunel/noc), ked sa k nim dodatocne zapnu aj vedlajsie xenony, tak s tym problem vobec nie je a svetlo svieti. Takisto, ked manualne prehodim z AUTO na obrysove svetla, tak prave svetlo v pohode svieti. Ziarovkou to teda predpokladam nebude, kedze za inych okolnosti bez problemov svieti. Premyslal som nad nejakym cidlom, ale v tom pripade by snad nesvietila ani lava strana, ktora funguje uplne normalne. Neviem ci to s tym suvisi, ale radsej to spomeniem :D.Asi v rovnakom case ako som si to vsimol mi prestalo na pravej strane zvukovo hlasit nezapnuty pas spolujazdca, ale ako vravim, netusim ci to moze mat nejaky suvis. Nejake rady, co by to mohlo sposobovat, prosim ?

Dakujem,
Peto
Odpovědět