Renault a vše kolem nich!

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od x2005 »

V jakým modelu to má být? A proč Renault?
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

x2005 píše:V jakým modelu to má být? A proč Renault?
Scenic..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od retron »

1.5dci 110k je absolutně neprůstřelný, ale na hraně s výkonem
1.6dci 130k rozumný kompromis
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od Stepan »

to bude po Cupře nedůstojný svezení :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

honziss píše:
x2005 píše:V jakým modelu to má být? A proč Renault?
Scenic..
To musí být pádný důvod k takovému sešupu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

Je to jedna z alternativ (nejsem pro nic definitivne rohodnutej) a zas takovej sesup to neni kdyz to clovek srovna vedle sebe na zivo. Kdyz pominu rozdil v kategoriich aut, tak prekvapive nachazim i veci, ktery maj francouzi vymysleny lip.

Vi nekdo jak moc se lisi 1.5dci v renaultu a v mercedesu? Mercedes tvrdi, ze maji pouze blok motoru a zbytek je jejich, jiny nastaveni, atd. Jel jsem s tim v Acku (lehci, nizsi) a tam to pouzitelny bylo, az na moc dlouhou 7cku v prevodovce. Jinac sorry za kopy otazek, za normalnich okolnosti bych se v tom svezl a promyslel si to sam, jenze 1.5dci edc predvadecka neni.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

honziss píše:Je to jedna z alternativ (nejsem pro nic definitivne rohodnutej) a zas takovej sesup to neni kdyz to clovek srovna vedle sebe na zivo. Kdyz pominu rozdil v kategoriich aut, tak prekvapive nachazim i veci, ktery maj francouzi vymysleny lip
Kvalitativně jsem neměl na mysli, spíš z dynamiky dobrého hothatche přejít na rodinné MPV. Potřebuješ měnit kvůli rodině, sportu?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od M.Z. »

M.Z. píše:
honziss píše:Je to jedna z alternativ (nejsem pro nic definitivne rohodnutej) a zas takovej sesup to neni kdyz to clovek srovna vedle sebe na zivo. Kdyz pominu rozdil v kategoriich aut, tak prekvapive nachazim i veci, ktery maj francouzi vymysleny lip
Kvalitativně jsem neměl na mysli, spíš z dynamiky dobrého hothatche přejít na rodinné MPV. Potřebuješ měnit kvůli rodině, sportu?
A to vůbec už neberu v potaz, že auto máš chvilku, čili proděláš buty.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od retron »

honziss píše: Vi nekdo jak moc se lisi 1.5dci v renaultu a v mercedesu? Mercedes tvrdi, ze maji pouze blok motoru a zbytek je jejich, jiny nastaveni, atd. Jel jsem s tim v Acku (lehci, nizsi) a tam to pouzitelny bylo, az na moc dlouhou 7cku v prevodovce. Jinac sorry za kopy otazek, za normalnich okolnosti bych se v tom svezl a promyslel si to sam, jenze 1.5dci edc predvadecka neni.
je to naprosto identický motor
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Renault a vše kolem nich!

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:
M.Z. píše:
honziss píše:Je to jedna z alternativ (nejsem pro nic definitivne rohodnutej) a zas takovej sesup to neni kdyz to clovek srovna vedle sebe na zivo. Kdyz pominu rozdil v kategoriich aut, tak prekvapive nachazim i veci, ktery maj francouzi vymysleny lip
Kvalitativně jsem neměl na mysli, spíš z dynamiky dobrého hothatche přejít na rodinné MPV. Potřebuješ měnit kvůli rodině, sportu?
A to vůbec už neberu v potaz, že auto máš chvilku, čili proděláš buty.
Kupodivu vykupni cena je lepsi nez jsem cekal - 14ti mesicni auto s 45tkm = cca -18% z puvodni kupni ceny. Auto bylo 3 roky v ucetnictvi, atd., ekonomicky to rozhodne nesmysl není. Nutno rict, ze jsem ho koupil za hodne dobře a seat nasledne 2x zdrazil (nejdriv 290 verzi a pak facelift). A to jsem si zatím nechal nabidnout jen regulerni protiúčet v renaultu a u toyoty.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět