Peugeot 407

Citroen, Peugeot, Renault ad.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Peugeot 407

Příspěvek od rhinos »

a drzite se podobneho pravidla i pri platovem ohodnoceni u vas ve firme? :D a nebo to praktikujete jen pro patricne navyseni ziskovosti firmy? ;)
Hele ja bych mu klidne zaplatil vic ale on si proste rekl tolik kolik si rekl. Navic jsem je naucil objednavat tam kde ja. Protoze to tam vyjde lepe.

Na druhou stranu kdyz mi v servisu reknou ze dany dil stoji 10k ale on ho sehnal za 2.5k a ja vim ze nejdrazsi je za 4k...
A nebo mi v jinem reknou ze mam dany dil bez dph a pritom je od nich na fakture o 30% drazsi nez ho jsem schopen sehnat sam(ten stejny vyrobce) takmi to mirne prudi...
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Peugeot 407

Příspěvek od Stepan »

rhinos píše:a drzite se podobneho pravidla i pri platovem ohodnoceni u vas ve firme? :D a nebo to praktikujete jen pro patricne navyseni ziskovosti firmy? ;)
Hele ja bych mu klidne zaplatil vic ale on si proste rekl tolik kolik si rekl. Navic jsem je naucil objednavat tam kde ja. Protoze to tam vyjde lepe.

Na druhou stranu kdyz mi v servisu reknou ze dany dil stoji 10k ale on ho sehnal za 2.5k a ja vim ze nejdrazsi je za 4k...
A nebo mi v jinem reknou ze mam dany dil bez dph a pritom je od nich na fakture o 30% drazsi nez ho jsem schopen sehnat sam(ten stejny vyrobce) takmi to mirne prudi...
"U nás" se hodinovka neprodává.
"U mě" se prodává trojnásobek a víc výše uvedené částky. Tam už je to tak nějak jedno :D

Ano, je to omrd. Nicméně už vidím, jak by se zákazníci hrnuli platit "materiál za nákupku + 2k bez DPH hodina". By se posrali. Takže se to holt rozpustí, aby to nikoho moc nebolelo.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Peugeot 407

Příspěvek od jerry »

rhinos píše:ja menil na manzelky P407 vsechny desticky vcetne kotoucu za 5500 :D ale dily byly moje a byl to sprateleny servisak ;)
A byla spokojenost na obou stranách, když si o to řekl a tys mu to zaplatil. Tak to má být při dobrém obchodě ;) A ne aby jeden odcházel s protaženou hubou jako tomu často bývá.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407

Příspěvek od frana09 »

Dobrý den ,

Zasílám V8m cenovou kalkulaci na dodání a výměnu předních a zadních brzdových destiček včetně mat. a práce celková cena je stanovena na částku 7120,- včetně DPH .

S pozdravem

Aleš Kaiser
Autoservis Garant s.r.o.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Peugeot 407

Příspěvek od rhinos »

Ja se radsi ani nesmeju :-)
Naschval jsem koukl na kolik me to prislo za dily vcetne tech kotoucu... 3800
Asi ma dotycny servis zlate ruce :-D
Citroen C4 GP
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407

Příspěvek od frana09 »

Já jenom kolik si může servis říct. Nevím kolik tam mají zákazníků ale dneska je to o něčem jiném. Servisů je hodně.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Peugeot 407

Příspěvek od rhinos »

ted jsem se dostal k pc. Kdyz vezmu ty nejdrazsi ATE coz je pro me takovy standart na standartnim aute tak jsem celkem za desky na 2500...vic to nemam potrebu komentovat.

Jeste pro Stepana :D Pokud autoservis nema zvladnutou zakladni logistiku v ramci firmy jak mu muzu verit ze mi dokaze opravit auto aby se za rohem nevysypalo? ;)
To je proste jeho problem a ja nemam potrebu sponzorovat neschopne autoservisy.
Citroen C4 GP
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407

Příspěvek od frana09 »

Destičky jsem vyměnil ale zjistil jsem že mám urvaný kabel ze zásuvky přední nápravě jak se strkají do toho destičky. Nemáte někdo nějaké schéma jak a kam ten kabel vede ? Koukal jsem do Servic Boxu a nic jsem tam nenašel. Nechci to dávat do zatím do servisu .
Odpovědět