Tacháč a spojka

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
KennyHor
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16 črc 22:44

Tacháč a spojka

Příspěvek od KennyHor »

Dobrý den, potřeboval bych radu.

Dostal jsem auto Peugeot 306 1.4 55kw r.v. 92, ale má najetých 231 tisíc a trápí mě dvě věci.
Ta první je ta, že dnes jsem jel v noci a všechno mi svítilo, až na tacháč. No.. nevím vůbec do čeho rýpnout, jak postupovat, popř. jak vybrat žárovku.

Další věc.. spojka je docela dost hlasitá, jakoby se napíná a trochu vrže. Tento zvuk jde slyšet za jízdy, i když stojím třeba dál od auta a ''přeřvává'' zvuk auta.

a dodatek.. otevírání a zavíraní dveří přeskakuje, resp. dělá přeskočivý tupý zvuk, dá se s tím něco dělat ? :ymblushing:

Díky za odpověď.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Tacháč a spojka

Příspěvek od jirka87 »

KennyHor píše:Dostal jsem auto Peugeot 306, ale má najetých 231 tisíc
1) Darovanýmu koni na zuby nehleď
2) POUŽÍVEJ PROBOHA GOOGLE. Kolik ti je ? 78 ? No podle toho, že si hned v první větě stěžuješ kolik to má najeto tipuju spíš 18-20let. A Ferrari bys zadáčo nechtěl ? Nové ? Najít v anglickém jazyce na googlu návod na tak příšernou banalitu jako je výměna žárovky na palubce zvládne i dítě.
3) Kup si tuhle knihu, budeš ji potřebovat. Lze i stáhnout, odkaz ti dávat nebudu.
4) Zaregistruj se na foru pro Peugeoty a odtamtud pak můžeš mnohem lépe a přesněji sosat potřebné informace / schémata (např. (https://www.peugeot-club.com/files/category/5/), protože ani v té knize "Jak na to" není vše.

Najít to mi trvalo maximálně 2minuty...nechápu. Registrace tady a položení dotazu ti muselo trvat déle
Odpovědět