Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Citroen, Peugeot, Renault ad.
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od frana09 »

Já mám Peugeota ne Citroena, to nevadí ?
rrromek
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: ned 11 bře 21:10

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od rrromek »

Mají stejné motory a hodně ND je taky shodná . Je to taková menší C5 ka. Taky jsem nad ním kdysi uvažoval, ale kvůli objemu kufru jsem šel do Citroenu...
rrromek
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: ned 11 bře 21:10

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od rrromek »

http://www.c5club.cz/clanky/ke-stazeni/ ... ke-stazeni Máš tam manuál k vozu, ať máš co číst :) . Stáhni si ty dvě části od r. 2005.
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od frana09 »

No to je dobrý je tam lepe popsaná klimožka ale nemohu najít rádio mám RD4 a nějak se mi nedaří dát do paměti stanice. Díky za ten link :-bd
rrromek
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: ned 11 bře 21:10

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od rrromek »

Hledal jsem manuál, ale nenašel. A když naladíš nějakou stanici a přidržíš např. Jedničku ? Neuloží se? Jinak mě nic nenapadá, jedině zkusit napsat do Peugeotu...
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od karelpipa »

sorry za trochu offtopic, ale takova zajimavost..nas pracovni transporter ('13) obcas, spis jen nahodile, topi jako fén i kdyz zapnu klimu na min a i kdyz vypnu klimu a dam topeni na min. Pomuze jen vypnout motor :)
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
rrromek
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: ned 11 bře 21:10

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od rrromek »

No to musí být fajn v létě si ještě přitápět :) . Mi občas levá strana chladila, pravá topila. Vadné ovládání klapek, opraveno, naštěstí. Pokud dobře vzpomínám, tak někdy pomohlo vypnutí motoru.
frana09
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 27 pro 15:01

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od frana09 »

Zdravím, dneska mi nastal problém s klimatizací. Svítí pořád auto ale nic víc ani klimatizace nejde. Nevíte čím to může být ? Pojistka ?
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od 970ka »

Pojistka může být,pokud se zadřela pumpa,ale je tam tolik možností,že to budeš muset nechat napojit a zkontrolovat u odborníka,na to laik většinou nestačí.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Peugeot 407 SW Kombi 1.8 S

Příspěvek od Jenyk »

V systému klimatizace je spínač tlaku náplně. Pokud je prázdná, klima se sice zapne, ale kompresor klimatizace by se neměl vůbec sepnout. Je to u starších aut nejběžnější závada, ale s různými možnými příčinami. Moc bych neeexperimentoval a dal auto do servisu na autoklimatizace.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Odpovědět