Renault Megane GT 1.6 TCE

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
MakeLove
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09 črc 12:55

Renault Megane GT 1.6 TCE

Příspěvek od MakeLove »

Cavte chlapi,
neviem ci napisat do topicu "vyber auta" alebo sem, tak keby som vybral zle sorry :). Koncom roka chcem kupovat nove auto s nasledovnymi podmienkami: kombi nizsia stredna, min 110 kW, fajn vybava a idealne automat. Cena max 26000€.
Pozerali sme octavie, i30, astru atd. No sadol som do Megane GT, previezol sa na predvadzacke a vedel som ze to je to, co chcem :D. Pisem sem ale preto, lebo dufam, ze niekto mi napise nieco viac ohladom +/- tohoto auta. Pre mna je najvacsi plus prevodovka, motor a dizajn (ten neberiem az tak vazne pri vybere auta, ale potesi :) ).
Tento motor 1.6 TCE sa dava aj do Clia RS a noveho espace. Neviete ako je na tom co sa tyka spolahlivosti? Taktiez co sa tyka prevodovky ako je na tom.
Velke minus je pre mna zaruka, ktora je na cele auto len 2 roky a predlzena na 5 rokov len na motor a nie som si isty ci aj prevodovku.
Za kazdu info od vas budem vdacny, nechcem kupit blbost za tie peniaze. Automby mi malo vydrzat cca 7 rokov.
Driver540
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pát 16 bře 18:43

Re: Renault Megane GT 1.6 TCE

Příspěvek od Driver540 »

Ahoj,

já mám GT kombi v plné polní až na stahovací střechu, jinak parádní auto, aktuálně mám něco přes 10tkm najeto a je to z dnesního pohledu a i výběru zábavný vůz, co dodat, pokud se líbí šel bych do něj. Motor je ověřená jedna šestka, nežere olej nic, jen jezdí. Co se týká spotřeby dálnice tempomat 120 + předjíždění lehce pod 6, 140 cca 7,5, ale já většinou za 9 i víc, jde s tím jezdit za málo, ale ten motor má takový charakter, že chce jezdit. Prostě není to diesel. A podvozek s 4Control nebudeš litovat, málokdo pojede zatáčku stejně rychle a ve stejné stopě(můžeš úplně jinak najíždět, později měnit směr), i ve městě při 50 je to hodně znát, prostě to zatáčí, normální auto "nezatáčí". Cestování v DE bez problému kolem 180(4t rpm)-200 jde. Podvozek celkem slušně filtruje. Solidní auto ve srovnání s nějakým základním megane. Interiér super - kvalita materiálů, mám alcantru, i zadní část interiéru neoškubaná rozpočtem - když člověk vidí octávii třeba :))). Nevypínatelné asistenty jsou nastavené hodně benevoletně(normální verze už by dávno omezili výkon atd.) když člověk jede trošku kudlu a nezasahuje to, to už musí být. Světlomety 1***, auto odemykání / zamykání funguje na cca 1m od auta. Kufr jak je řešený - spokojenost.
Odpovědět