Peugeot 307 CC

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hater
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 17 úno 14:12
Bydliště: Praha

Peugeot 307 CC

Příspěvek od Hater »

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s Peugeotem 307 CC? Vím že spolehlivost 307 nebyla v prvních letech nic moc, ale postupně se to zlepšovalo, takže kusy z 2004+ snad tak strašné nebudou. Má nějaké chronické bolesti? Na Peugeot-klubu ho jen chválí, ale jak je to s fanouškovskými stránkami víme asi všichni.

Jízdní vlastnosti neřeším. Mám pár tisíc najeto v běžné 307 a ani u té jsem neměl problém.

Díky za jakékoliv názory a připomínky.
Maja13
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04 úno 13:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 307 CC

Příspěvek od Maja13 »

Cauky,

osobne nemam zkusenosti, ale pritel ma Peugeota a cely cas si stezuje, ze je to bida....
rika, ze se mu koupe vubec nevyplatila
TBarak
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04 úno 17:56

Re: Peugeot 307 CC

Příspěvek od TBarak »

Hater: hlavně si do toho nenech kecat :) Zkus najít někoho, kdo to má, promluv si s ním a uvidíš. Člověk, kterej 307cc má si určitě rád popovídá i s náhodným kolemjdoucím, takže se neboj, někoho najdi a oslov ho. Na fóru se dozvíš jenom obecný klišé o nespolehlivých francouzích, případně "známý známého" a "jedna bába povídala".

Jako motivaci můžu přihodit svojí zkušenost s peugeotama. Celá rodina (a i spoustu známých) jezdíme v peugeotech už mnoho, mnoho let. Jsou to dobrý auta, navíc v poslední době za neuvěřitelný ceny. Pokud se o to člověk stará, tak jsou bez problémů. A to nejsou zkušenosti z jednoho/dvou aut, ale jenom u nás v rodině 14 aut za posledních 12 let. Plus ještě minimálně jednou tolik nejrůznější známí (btw, kamarád 3x zkusil mercedes a vrátil se k peugeotům... Mercedesy byly strašně nespolehlivý).

Jiná věc je, že já osobně bych si nikdy nekoupil ojetýho peugeota (to asi bude tvůj případ)... Zas tolik jim nevěřím :) Ale já bych si nekoupil ani ojetej mercedes, natož třeba škodovku, takže mě nemusíš brát moc vážně. Jestli víš co děláš a vyhneš se problémovým motorům, tak to můžeš zkusit :)
Odpovědět