Peugeot a vše kolem nich!

Citroen, Peugeot, Renault ad.
Pavel55
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29 led 11:14

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od Pavel55 »

k86 píše:motor, rok?
1 360 ccm , 55 kW ,rok 2007
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od HondaMan »

Jedním slovem hrůza.
Motor příšernej, nejede, žere, spolehlivost stojí za vyliž(_!_), jízdní vlastnosti jsou ještě o něco horší než motor, místa v tom moc není celková výdrž P206 je k smíchu...
Za ty peníze bych koupil třeba Fabii. Ono je vlastně jedno co koupíš, protože skoro všechno je lepší než P 206.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od beaumont »

Tak jsem měl možnost si staticky vyzkoušet 208 a byl jsem mile překvapen. V reálu to vypadá lépe než na fotkách, byť pocit přehnaných detailů (otvory masky, zadní světla) zůstal. Ale hlavně: ten interiér funguje! Když jsem si se svými 193 cm sedl a seřídil sedadlo + volant, tak jsem na budíky perfektně viděl a přitom mi ten malinký volantík sedl ideálně do ruky. Moc povedené! A kromě toho za mnou zůstalo relativně dost místa pro další 185 cm vysokou osobu. Popravdě řečeno bych tipoval, že na délku bude pro posádku v 208 asi stejně místa jako ve 407 :-o :-??
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od HondaMan »

V tom případě by to byla tragická hodnota i na poměry malých vozů.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od bloody cardinal »

nevím co designéři u pažouta hulí, tohle je hrůza

Obrázek

Obrázek
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
carmeniska
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06 čer 20:32

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od carmeniska »

Ahojte chlapci ! :-)

Neviem ci tu pisem do spravnej temy, ale potrebovala by som poradit :))) Bavi ma soferovat, zaujimam sa o auta, ale predsa len neviem o nich tolko ako vy :) Mam peugeota 405, 94 rocnik, 1.9 Grand diesel. Super autko, len mam s nim problem, ktory ma zacina dost trapit. To auto je po starsom panovi a je dost lenive. Moj priatel ma starsieho peugeota so 47 kw motorom a ja novsieho s 51 kw motorom a musim uznat, ze to auto mu viac slape. Ide hlavne o to, ze mi to dost vytaca a zacne kricat. Tam kde on moze mat este trojku ja uz musim davat stvorku atd. Chcem ist napr. len 100 a dava to pomaly do 3000 otacok. Ide aj o to, ze mi presmykuje spojka, ked na to rychlejsie slapnem. Preto sa vas chcem opytat, ze ci to prilisne vytacanie klasickou jazdou moze byt sposobene tym, ze mi presmykuje spojka,alebo je to bohuzial tym, ze motor bol od zaciatku zle zabehnuty ? Prosim poradte mi :) Chcem vediet, ze ci je tam nejaka nadej vdaka vymene spojky, alebo sa s tym musim zmierit ...
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od Dix »

3xP 208-dva benzíny,jedna nafta-proti 207 výrazný pokrok,odhlučnění na úrovni nižší střední třídy,zavírání dveří super.Brzdy příjemný nástup,filtrace nerovností taky super.Stačí v pohodě ta 1.4 70 KW.Ta 1.6 88 KW jede o něco líp,ale stačí ta 1.4.Navigace se zobrazuje v dispeji mezi budíkama.Budíky o něco výš,jsou super.Jinak na tom dsipleji se zobrazuje rychlost a PP+navigace.Řazení dvěma prstama a krátké dráhy.Celkově spokojenost.Proti 207 je to o světelné roky dál.Se mě z ní nechtělo moc vylízt a vracet ji.

P 3008 Hydrid 4-oproti normální 3008 při startu ticho.Jsem to startoval znovu,omylem,on ten eletromotor není slyšet.Jízda ke křižovatce na elektřinu super.Sladění robotizované převodovky a dislu s eletromotorem super,žádné cukání,jak u E-Hdi v P 508.Brzdy příjemný nástup.Zátah motoru velmi dobrý.Prostě nemá chybu.Vynikající.

P 508 SW GT-jezdil jsem i minulý rok.Brzdy odhlučnění,řazení automatu super.Zátah také skvělý.Na dálky vynikající auto.

P 5008 Allure 2.0 HDI 120 KW AT6-podvozek,řazení super,akorát míné zaváhání při menším kickdownu,jinak dobře se jezdilo.

P Expert 120 KW-Brzdy dobré,ohlučení také,akorát 5 a 6 rychlostí stupeň šel o něco hůř a na dálnici trochu větší hluk kolem 130,ale je to z dodávky,takže to jde tolerovat.

P 308 SW 1.6 E-HDI-brzdy dobré,příjemný posilovač,start-stop rychlé nastatování-neví se něm.Celkově spokojenost.
Bez bodů
Jenda78
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: sob 29 čer 10:53

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od Jenda78 »

Čau, mám Peugeota 405 1.8 GRD Turbo (diesel). Mám trochu problém s tím, že na volnoběh hrozně třepe a řve. Když šlápnu na plyn, aby se trochu pohly otáčky, tak to je o hodně lepší. Nemáte někdo zkušenosti s tím, že by se volnoběhové otáčky nastavily na více? Jaké tam mohou být případné problémy a na co si dát pozor? Osobně tomu moc nerozumím, takže uvítám jakékoli rady i to, že moje myšlenkové pochody jsou naprostá blbost :-) Dík.
Uživatelský avatar
Psycho vlk Wolf
Mistr volantu
Příspěvky: 827
Registrován: stř 18 kvě 11:53
Bydliště: Zoo Praha - oddělení šelem
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od Psycho vlk Wolf »

Peugeot 301 1.6VTi 85kw/115hp

Peugeot 406 Break 2.0HDi 80kw/110hp
Škoda Octavia I 1.6MPi 74kw/100hp
Uživatelský avatar
gewehr
Řidič začátečník
Příspěvky: 125
Registrován: stř 16 úno 18:57

Re: Peugeot a vše kolem nich!

Příspěvek od gewehr »

vyzra to tak, ze peugeoty zas budu pekne auta, ziadne velke papule a svetla po A stlpik
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
Odpovědět