Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Btw, dyž už sem byl u Strnadla, taxem chtěl odvézt 4 zimní 17" kola z jedné firemní oftáky (scout) Pindicou - no neodvez, 4 ks 225/50 R17 sem do ní (při sklopených sedaddlech, samozřejmě) nedostal, ani tři se nevlezly.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

pavproch [color=#FF0000]10.10.2020[/color] píše:Sem (ač to nedělám ráth, čili skoro nikdy) zašel na allegro.pl a koupil to tam za 635kaček i s poštovným. Sem zvjedaff, kdy to přijde.
Furt nic.... přitom už asi 12.10.2020 mi příšel mail, že je to na cestě... máte někdo zkušenosti s doručováním z allegro.pl, jak dlouho to trvá PL-CZ?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od HondaMan »

Balík z PL by tu měl být za cca 3 dny.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch [color=#FF0000]10.10.2020[/color] píše:Sem (ač to nedělám ráth, čili skoro nikdy) zašel na allegro.pl a koupil to tam za 635kaček i s poštovným. Sem zvjedaff, kdy to přijde.
Furt nic.... přitom už asi 12.10.2020 mi příšel mail, že je to na cestě... máte někdo zkušenosti s doručováním z allegro.pl, jak dlouho to trvá PL-CZ?
Sem neska naspal na allegro dotaz, že stále ještě nedoručeno a dostalo semi odpovědi, co mi zkazila den - prý ten prodejce neposílá mímo PL a mám ho kontaktovat napřímo. Chjo no, tipuju, že sedum stovek vyletělo z komína.

Nebo - nevíte někdo o nějaké přeposílací PL službě, kam bych to (v PL) zkusil nechat poslat aby mi to přeposlali do CZ?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Taxem naspal přímo (v English) tomu prodejci (AGMI v Čenstochowe) a... email si přečtli a (prozatím) nic/ticho.... ä tím sem asi vyčerpal svoje možnosti jak to urgovat/popohnat (jakémukoli) výsledku/pohybu.

Ale co už, chybami se člověk učí.... myslím, že víckrát na allegro.pl už nevlezu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Chlopi, pomalu se začínám připravovat na "óbr" servis Pindice (150 tis km za 14 let s tím, že ji mám/chcu mít už nafurt = musím se o ni dobře postarat, zřejmě už koncem tohodle měsíce tacho doběhne k metě 150) a v servisce píšou k servisu 150tis km mj. i "kontrola systému jímaní benzínových par" - boha jeho, čotoje a kdetoje?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Zajda »

No, snad bude Fire 1.2 robustnější než motory BMW :D

žeby šlo o pochłaniacz oparów od hrdla nádrže? :-)
https://allegro.pl/oferta/pochlaniacz-o ... 6867368657
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Do motoru hrabat nebudu. Rači. :D

Neska semi kupodivu podařilo se přihlásit do EPERu, fčíl sem do toho asi hodinu čuměl , prolezl poctivě celé palivové hospodářství ale žádné "jímání benzínových par" nenašel. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od PepaSFI »

jímání par je ta škatule co dával zajda. Je to za podběhem vedle trubky do nádrže. Je to filtr přes který jde odvzdušnění nádrže, páry benzinu se v tom zachytí a pak jdou do motoru aby neotravovaly ovzduší. Je tam u škrtící klapky elektrický ventil který to ovládá. Myslím že nějakou kontrolu nikdo nikdy neřešil. Tipuju že řídící jednotka větší závady pozná a ukáže kontrolku, v diagnostice bude hláška ale jinak nevím co by se kontrolovalo.
Odpovědět