Stránka 136 z 136

Re: Fiat a vše kolem nich

Napsal: sob 30 kvě 10:35
od Stepan
Tak to prvni Ducato trpělo na to, co dojebal Louda. Teď ma nějakých 210kkm a jeví se ok.
Druhý ma pres 100 a kromě toho vyjebu s kolama nic.

Re: Fiat a vše kolem nich

Napsal: stř 03 čer 13:19
od pavproch
Tak, to sem teda zvjedaff, esli to (už zase) přivolám, je to vlastně půlrok od kvalifikované kuntroly elektriky a promazání všech kontaktů/pinů fšudemožně a P1220 od té doby ANI RAZ. Tak to snad fuckt bylo vono (něgde nějaký nedobrý kuntakt). Brrrr, snad se mi to nevrátí jak bumerang.