Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pjanda »

goes: To je dobra zprava pro druheho majitele, ale horsi pro toho prvniho ;) Ostatne jsem to tu psal hned uvodem - 147 nebyla spatna, opravdu ne, ale po 60 tkm byla prodejna za naprosto ubohou cenu. Mit toto jako prvni majitel chce hodne velke cuore...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od goes »

je to DE od duveryhodneho zrdoje a duvodem bylo to, ze se s tim nedokazal szit, proste mu to auto absolutene nesedelo. Tak to koupil rodicum.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od goes »

jeste k Alfa Guliete malou vec, mel jsem pucenou na den-dva top verzi s TBI a 240 koniky, cekal jsem od toho vse, ale naproste zklamani. I ten design mne nejak neuchvatil, zabavnost na urovni brava, tedy zadna a jizdni vykony na to, jaky to ma vykon naprosto nepresvedcive. Z meho pohledu jsem to auto zaradil v ramci jakesi tridy HH na temer samotny konec, asi bych tezko hledal jine auto, ktere mne tak zklamalo v teto kategorii.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od beaumont »

goes: S tou 159 - to má holt někdo kliku (a jiný smůlu).

Giulietta: Tak na svezení s QV jsem zvědav, já se zatím dostal jen k základní 1.4 T-Jet 120 koní a k naftě (170 koní). Fungovalo to v rámci možností pěkně, DNA je super nápad jak obejít emisní předpisy, ale je to prostě moderní (= těžký, bezpečný...) hatchback, co dodat. Na druhou stranu bych to auto pořád preferoval před A3, Golfem nebo Astrou, líp vypadá a má rychlejší řízení, což mi vyhovuje.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od goes »

tak v beznych verzich bych tu preferenci videl podobnee, asi bych bojoval vuci astre, ta se mi taky zamlouva, ale z pohledu cuore sportivo je to des a bes :( ono nejlepsim kompromisem, vykonem, vybavou cenou je pro mne top jednoznacne v HH MPS...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od HondaMan »

Megane RS ne?
Co jsem četl, tak to všude chválí.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od goes »

megane je trochu jina kategorii HH, nez MPS. MPS beru z pohledu pouzitelnosti, zabavnosti, vykonu, ceny, vybavy apod. jizdnimi vykony na megan nema a to naprosto jednoznacne, MPS nema ani na nove WRX.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od beaumont »

goes: Já ty Japonce nějak nemusím... :-?

Současného Mégana RS jsem nezkoušel, ale ten minulý s divným zadkem jezdil moooc pěkně. Vnitřek byl hrozný - tedy kromě fajn sedaček - ale jinak povedený stroj.

Mezi HH bych asi sáhl po Focusu RS, ale to už je zase kousek jinde... Ale nejel jsem v něm, což mě mrzí.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od goes »

FRS je divny mastodont, mi moc nesedl, ale ja HH nevidim jako ultimativni vikendovku. Na to bych si koupil jiny typ auta a pro bezny denni zivot pro mne FRS a ani megane neni vhodny.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od beaumont »

No, na denní ježdění spíš Focuse ST nebo teď tu Giuliettu QV.
Astra OPC (minulá gen.) je už taky dost hardcore...
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Odpovědět