Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od jerry »

Nepochybuji, že Panda 100 HP je super. Já měl tu nejobyčejnější Pandu 1.1 a rád na ní vzpomínám. I s polovičním výkonem byla po městě mrštná, složilo se do ní neuvěřitelně a zaparkovala všude.
Naposledy upravil(a) jerry dne čtv 27 led 14:44, celkem upraveno 1 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Já taky na našu Pindicu (44kW ve 4kole) nedám dopustit, je to BOŽÍ vozítko (jen ne na dálnici, no)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

Dodnes vzpomínám, jak jsem si ve skalách okolo Banja Luky cestou do Dubrovniku, s Pandou 1,2 na nižším profilu, vodil závoduchtivé turisty v silných vozech, co to nějak nemohli překousnout :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to je pravda, ze prekvapivo dost ludi v obyc plechovkach sa necha vyprovokovat ked im vysim za zadkom, ale 100HP ma vyhodu, ze ona fakt ma odpich a okolo 130 to uz vacsina aj tak vzda a potom staci 2-3 zakruty a uz ich niet :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od abgx1 »

Tak ono ked poznas cestu, mas dobre pneumatiky a odvahu tak pozavodis 98% aut hoc aj v dodavke... Mimo par nadsencov nema nikto odvahu/skill na to ist co i len blizko limitov v zakrute
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

Jojo, zážitky s dodávkou, to je zas na jiné povídání :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Zajda »

Na autíčkáři pro to měli krásný termín "lokální diktátor" :D
《》
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 447
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od PepaSFI »

nemáte někdo tip na dodavatele náhradních dílů na taliány, co by měl i věci co nikdo nemá? Na Pandisku se mi protočily rozvody, spodní ozubená řemenice se uvolnila na klice a cvakla si unášecí zub. Jenže ji nikdo neprodává, žádný eshop to nemá. Leda v Polsku použitý, jenže se nedá poznat jestli je to správný protože jich je víc typů. Podle souseda automechanika se to skoro nikdy nemění, nikdo to nenabízí. takže jedině přímo u Fiatu. Tak zkouším různý možnosti, co kdyby.
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od zde. »

Postupoval bych tak, že bych našel číslo dílu podle VIN v eperu a pak to dal do googlu. Zkusil jsem to cvičně na naši lancii (číslo dílu 55203781) a něco to našlo.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Fčíl sem zase (po delší době) řídil Pindicu (už se za volant dostanu jenom když svítí prázdná nádrž = ty woe, neska na Benzině RpR Verva 100 za 43,50, žeby quli té válce?) a oko mi spočinulo na (úplně) zrezlých stěračích (kovové stěrače s gumičkou, po 15-ti letech provozu) - taxem se rozhodnul, že pořídím nové a zistil sem, že pro Pandu II. gen (kod 169) se už dostanou jenom "aero" (= nekovové, celoplastové/guma) = takže Pindica bude těžce modernizovaná. Hezky!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět