Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od PepaSFI »

ono to má servisní interval? Já ho tam nemám ale já mám celkem chudou výbavu. Ale prošel jsem si návod jak k normální tak 4x4 a nikde není zmínka, ani v popisu toho lepšího počítače. A vadí to něčemu když to je překročený?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Při každém druhém startu problinke na palubce hláška "service expired" = a mně to séře, jinak to ničemu nevadí.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Škoda že už neexistuje fiatforum, není kde se zeptat. Prdím ale nato, odpoledne zajedu k Michalovi to smáznout skrz diag.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Do prkýnka, to zas bude potrat (a běh na dlouho) najít a odstranit příčinu: V Pindici je po jízdě (zastavím resp. zpátečka, běžící motor) vevnitř cítit nespálený benzín, při jízdě OK. Začlo to fčíl, jak je zima (mrazy), dyž bylo nad nulou, tak nesmrděla. Chjo, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

Aaaach :x
Jak ja ju milujem! Po dvoch dnoch som si do nej sadol a dal si cestu domov jak este nikdy \m/
Drzal som ju pod krkom, uzival si okamzitu reakciu na plyn, absolutne jej neveril tem malinky vykon, vyzival sa v ostrosti riadenia a pocitu kam volant tam plech a to radenie, boha...mam pocit ze som dva dni jazdil pod sedativami a nasledne mi to niekto vymenil za trochu extazy :ymhug:


PS: Ano ja viem uz som ju tu parkrat predaval co som si s nou nerozumel a som si toho plne vedomy. Takze nabuduce ma poslite vyskusat si nieco z modernej ponuky nech zas zazijem cervenu pilulku z Matrixu :ymhug:

PS2: Ano raz ju ale vymenim, ale za nic mensie ako GT86/BRZ a aj to sa obavam, ze budem v urcitych ohladoch tratit :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

Konečně rozumná řeč
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od jarka »

M.Z. píše: stř 26 led 18:39 Konečně rozumná řeč
Přesněééé :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od jerry »

Souhlas:-) A stačila terapie svezení se novodobým nesmyslem:-)))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

jerry píše: stř 26 led 22:18 Souhlas:-) A stačila terapie svezení se novodobým nesmyslem:-)))
To je pravda :D
Ale tak nechcem krivdit tomu modernemu nezmyslu, predsa len je to zamerane na uplne inu klientelu a uplne ine vyuzitie, ale aspon som si potvrdil ze na cesty z/do prace je sice niekedy fun auto frustrujuce, ale ked to sadne tak to stoji za to a nemenil bych :ymhug:
Panda ale napriek 10k a 70Nm deficitu fakt posobila po presadnuti jak raketa, aj napriek tomu ze rozdiel vo vahe 200kg a v zrychleni na 100 len 1s :-B

Az mam chute jej tam hodit nejake Bilstein B6...ale 400€ len na materiali je celkom dost na to kolko ma zostatkovu hodnotu :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od jarka »

Snowman000 píše: čtv 27 led 08:18 Az mam chute jej tam hodit nejake Bilstein B6...ale 400€ len na materiali je celkom dost na to kolko ma zostatkovu hodnotu :D
Takhle to podle mýho nemůžeš brát. U těhle kapesních raketek to musíš brát jako poměr cena/banán na ksichtě a pak to dává smysl. Nic tak živelnýho už prostě dneska nekoupíš. Jsem si teď stěžoval kámošovi, že padne do sporta 20t jen za nárazník a mřížku. On mi na to řekl, že jeho známej uvažoval o i3 z druhý ruky, ale tam je potřeba prý počítat s novou baterkou za 630t :D . Najednou, nějaká základní repase motoru za 60-80t není zas tak šílená částka :) . Všechno je to halt o perspektivě...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět