Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od jerry »

Dallen píše:Pětikilo je pohoda, do města ideál. Při výšce 190cm jsem s tím neměl problém.

Asi nejlépe se zajít projet. Panda je sice super, ale když to stojí vedle sebe tak tu ženskou na pandu nezpracuješ :D
Té mojí se líbí víc Panda II než současná 500. Říká, že když 500, tak originál, ta současná je pro ní moc nafouklá. Ale asi je to tím, že spolu jezdíme pokukovat na veteránské srazy, tam vidí ještě opravdová auta :-bd
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
krysa009
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 02 říj 21:05

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od krysa009 »

Zdravíčko, už sem tu jednuc psala, bravo 1.6, měla sem ho chvilu co začly padat otáčky a tím pádem zdechat, ustalilo se to a už to nedělá, nastal jine problem. Auto vynechává, lepši řečeno, mám plny plyn a začne to cukat a nejede to, nezrychluje, po chvile se to probere ale to už mě předjíždí páty auto a šesty na mě trubí, bodejt by ne když jedu 60 na 90 :D napadlo mě, že ide špatně benal do vstřikování ale radši se obracam na vas odborníky přes tyto vergly :D :))
Srdcem audinkár ♥
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

kopíruju z pokecu o fiatech
pavproch píše:Panda II. gen MY2006 - najeto 115tis

Chjo no, jak to má kozy nebo kola tak s tím bude nejenom láska ale aji problémy.... :mrgreen:

Začala se stále častěji rozsvěcet hláška "steering fail" + červený symbol volantu, přitom se vše chová normálně - volant nevibruje ani nekmitá, posilovač posiluje.... prostě nechová se to tak, jako když "umřel" snímač úhlu natočení volantu a musel se vyměnit (výměnu udělal spirit walker). Zajímavé je, že když to svítí, stačí zatočit volantem do max rejdu jedním nebo druhým směrem a zhasne to - někdy nafurt, někdy jen na chvilku - jako kdyby byl někde "blbý" kontakt....

Nemáte někdo nějaký nápad co s tím? Co vyzkušať než budu zase "otravovat" spirita... Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

U konkurence sem zahlíd fotku 124 Abarth pro Ženevu 2018 s hardtopem z cabroňu. Vzhledově je to moc hezké, asi v mých očích i hezčí než miatka (obecně, ne jen posl. gen.), ale... foukaná 1.4... PROČ?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od vonkreuz »

Protože mazdi 1.6 je slabá, 2.0 na běžné ježdění zbytečná. A ta 1.4 Tb vychází na daily užití nejlépe.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Ale 124 Abarth není přece daily....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od vonkreuz »

@ PP - špatně jsem to pochopil, měl jsem na mysli F124 jako celek. Na autickar.cz jsou myslím dva články (recenze) F124 kde je to více rozepsané.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

Nieco nam asi pribudne do rodinnej garaze :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

A copak?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

Nebude to tak uplne pre mna, ale urcite sa na tom rad povozim...bude to akysi Skorpion ;;)

V utorok ho prvykrat uvidim...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět