Vybíjení baterie

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
Crashyy
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27 úno 21:09

Vybíjení baterie

Příspěvek od Crashyy »

Zdravím,
mám takový problém. Po výměně žárovek (konkrétně mlhovky - H1 12V 55W a obrysovky - LED žárovka W2, 12V) se mi úplně vyšťaví baterie.
Když auto startuju přes kabely, přecvaká mi nějaké červené relátko nad baterií u pojistek.
Po nastartování mi zase auto nechce "chcipnout" i když vytáhnu klíč ze zapalování. Musel jsem ho "chcipnout" přes spojku.

Může mi někdo poradit, co s tím?

auto: Fiat Stilo 1,9 JTD 103kW, rv. 2005
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Jaggie »

jak probiha chovani pri navraceni puvodni halogenove H1 zarovky? mozna nekompatibilni nahrada, ktera zadelala na dalsi problem :-?
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od spooon »

tohle spíš vypadá na nějaký harakiri v pojistkovce. A je otázka, jestli to má souvislost s výměnou žárovky. Určitě bych zkusil radu předřečníka, jestli se výměnou za starou žárovku vrátí vše do normálu, hledal bych problém u nové. V případě přetrvání problémů bych koukl na pojistkovku/elektriku obecně.

Onehdá sem takhle chcápal motor zhasnutím světel v prvním Mondeu...a výměna pojistkovky pomohla.
Crashyy
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27 úno 21:09

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Crashyy »

No je zajímavé, že jsem připojil led obrysovky a na jedné straně po zhasnutí světel a vytažení klíčku že zapalování orysovka svítila a na druhé ne.
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Čičo »

Keď už špekuluješ s čínskymi ledkami tak si o tom niečo naštuduj, aby si sa nečudoval bežným veciam. A vrátenie žiarovky a odskúšanie by asi trvalo porovnateľne dlho ako zapnutie PC a založenie témy.
Crashyy
Adept autoškoly
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27 úno 21:09

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Crashyy »

Ledky jsou zakoupeny z kamenného obchodu. Jejich vrácení je ten nejmenší problém.
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Čičo »

Vrátenie do svetla, nie do obchodu!
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Vybíjení baterie

Příspěvek od Jaggie »

+1
tazatel ma nejake delsi vedeni, pokud i vymena zarovky da takhle zabrat, tak to je na povazenou B-) :D
Čičo píše:Vrátenie do svetla, nie do obchodu!
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Odpovědět