Býci ze Sant'Agata

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od M.Z. »

Já jsem na hodinky tady asi největší labužník. Od té doby, co jsem někdy v r.97 objevil mobil, tak žádné nemám :D
Ale v domácnosti mám rád kvalitní věci. Zrovna to řeším, měníme adresu, tak se pěkně prohýbám.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše:Já jsem na hodinky tady asi největší labužník. Od té doby, co jsem někdy v r.97 objevil mobil, tak žádné nemám :D
Ale v domácnosti mám rád kvalitní věci. Zrovna to řeším, měníme adresu, tak se pěkně prohýbám.
Jj, tomu naprosto rozumym, podlaha, obklady, sterka, kuchynska deska, drevenej stul, rolety, terasa, mrize, dvere, atd...to jsou ty kam jsem taky nasypal jedno slusny auto...ale tenisky za 10tku jen proto ze to je naka edice?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od pavproch »

Hlásím se taky do klubu bezhodinkových. Mám to úplně přesně jako MZ - co mám mobil (taky 1997), hodinky (a budíka) netřeba.

Jinak to (žebříček hodnot) mám taky posunuté (esli správným směrem, nevím, pochybuju) např. co se oblečení týče - nemám žádné texasky ani žádné jiné "civilní" kalhoty, všechny nohávy, co mám doma (kromě obleku teda) jsou outdoorové. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od HondaMan »

Obrázek

Priority máme každý poskládané jinak. Já třeba v poslední době "naprosto" rezignoval na bydlení. Koukat jak mi děti bourají Tatrou do stolu/skříně/čehokoliv za 2 kila by mi asi vadilo.

U hodinek se to ve mě aktuálně pere. Za poslední 2 roky mi u 3 různých mechanických swiss-made praskl tah/stěžejka a scénář byl vždy podobný. Pád na dýnko, zastavení strojku. Servis, kde platíš dřív než pozdravíš... Už půl roku čekám na nové Ionic od Fitbit a zkusím zase něco nového.

Ohledně oblečení jsem si teď pár kousků nechal ušít na míru a mám obavu že jsem ztracen.

-pp-: u Tebe to snad nikoho ani nepřekvapuje :-D Ad outdoor kalhoty: Ty mám moc rád. už to bude tak rok, kdy jsem poslal kolegu domů se převléct...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od řidičBOB »

U hodinek jsem si aktuálně udělal radost - koupil jsem si new Omega (manželce Breitling, aby moc neřvala) a taky AW 5 Cellular :-) Za mne must be: hodinky a boty. Možná je to povrchní, ale když mám s někým meeting, tak je to to první, na co koukám.
U nábytku a tak to nechávám na manželce...ale počítám, že malý terorista nás za chvilku k výměně některých kousků donutí :-w
No pain, no gain.
Vespa time \m/
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od martinecko »

Moje AW 4 pristali -display first- na dlazbe v satni fitka cize zvazujem upgrade na AW 5 Cellular aj s nejakou tou ochranou na display ;) Inak 4ky boli moje prve hodinky po dlhom case od pociatku doby mobilnej.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od HondaMan »

Bob: můj malý terorista dneska skákal z jidelního stolu na zidli, zidle mu podjela, spadl na polici s knížkama, tu utrhl, spadl na zem a za ním tak 80 knížek, váza, nějaká společenská hra a navrch toho dopadla ta židle...

Ta potvora to tady snad čte...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od M.Z. »

:D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :))
My jsme v režimu poploplazu, takže zatím ok...ale vím, že to přijde!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Býci ze Sant'Agata

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše::)) :))
My jsme v režimu poploplazu, takže zatím ok...ale vím, že to přijde!
Brzo, jde to rychle. Proto jsem do novyho bytu koupil sedacku za dvacku a pocitam, ze ji budu co 3 roky menit. Zrovna tak nabytek ukotvenej do zdi, je ukotvenej pro sichr 2x.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět