Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
majky91
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 led 21:39

Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od majky91 »

Dobry vecer kupil som si dialkove ovladanie na moje fiat stilo ktore je s centralom ale bez dialkoveho ovladania. Potrebujem poradit kde by bolo najvhodnejsie umiestnit riadiacu jednotku aby bola co najjednoduchsia montaz.resp neexistuje v aute nejaka predpriprava na taketo zapojenie ..myslim ze v maree je konektor niekde pod zadnymi sedadlami kde sa to pripaja.Auticko je Fiat Stilo 1,6 16V 2002. Dakujem za rady
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od pavproch »

doporučuju zkusit se zeptat na specializovaném foru, např. tady
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od Pajjoun »

V Maree je příjem dálky u stropního světla. Ale kde ho má Stilo nevim. To mohli změnit klidně...
TSs
hyundaiclub
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: stř 19 čer 22:00

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od hyundaiclub »

Opravený odkaz od Pavproch: https://www.club-fiat.com/viewforum.php?f=9
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od Čičo »

Predpríprava ak je tak je na originál diaľkové. A ak sa pýtaš takéto otázky nie som si istý či je to robota pre teba. Už nie jedno auto zhorelo po zásahu takých čo chceli ušetriť.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od jirka87 »

Může mi někdo nějak racionálně vysvětlit ten internetový jev, že na česká fóra chodí 50% Slováků ?

Proč to tak je ? Oni nemají svoje fóra ? Mě by nikdy nenapadlo se registrovat na nějakém obecném fóru v zahraničí...Jasné..pokud by se jednalo o nějaký DeLorean Club..tak super, však náš jazyk je vzájemně srozumitelný, ale toto fakt nechápu.

Nemám s tím zásadní problém, spíš mě jen překvapuje proč to tak je.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od Lachende Bestien »

Každopádně to celkem nabourává teorie některých místních přispěvatelů o tom, jak většina Slováků tak nesmírně toužila po rozdělení už tak dost malého státního uspořádání.
Co se racionálního vysvětlení týče, bude přítomno asi více aspektů, ale hlavně Čechů je cca dvakrát více - teoreticky dvakrát větší potenciál ke zjištění požadovaných informací.
Třeba kdo umí na solidní úrovni engliš, dojč nebo espaňol, taky z tohoto důvodu využívá fóra v těchto jazycích, ovšem tam s češtinou opravdu neuspěje. ;)
A možná bratia Slováci trpí ponorkovou nemocí, tak se chodí zrelaxovat na česká fóra. :p
Ani bych se jim moc nedivil po tom, co u nich teď byrokradi a spol. předvádějí s tím nejdůležitějším testováním na světě a omezováním základních práv a svobod.
Pravda taky by mě asi nikdy nenapadlo se registrovat a pravidelně se vyskytovat na slovenských fórech jen proto, že většina tamějších "cizozemců" bez problémů rozumí češtině.
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od Čičo »

Normálny človek položí otázku tam kde je väčšia pravdepodobnosť odpovede, resp. ju položí na viacerých fórach, pokojne aj zahraničných. Idiot začne riešiť národnosť.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1698
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od petr_riha »

Náhodou to je zajímavý postřeh.

Já taky chodím na zahraniční fóra, často na ně chodím, ale jde o fora hovořící anglicky, ne slovensky. Proč bych to dělal? Kvůli 5M lidí, kteří tím jazykem mluví vs. bambilion lidí mluvících anglicky?
VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 240k, 2019
Audi A6 Avant 2.0 TDi, 190k, 2016
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Fiat Stilo - Dialkove ovladanie

Příspěvek od Čičo »

Čo je na tom zaujímavé? Založím tému na slovenskom fóre - 5M ľudí. Založím tému aj na českom fóre - ďalších 10M ľudí. Ak ovládam aj iný jazyk založim tému aj na iných fórach. Ak iný jazyk neovládam aj tak som zvýšil svoje šance trojnásobne. Naozaj nechápem čo sa tu rieši.
Odpovědět