Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvekod PepaSFI » stř 22 črc 18:38

pravá zadní brzda mi zadrhla loni, trošku jsem zahejbal s pístkem a od tý doby dobrý. Kotouče mám taky rezavý, sice se je snažím občas čistit taháním za ručnici ale není to nic platný. Bohužel je to normální, děje se to i v lepších stájích, ty zadní brzdy prostě za provozu málo tahají, obzvlášť u té permanentní 4x4. Ono se to přenáší mezi nápravama. Nový kotouče a destičky už na mě čekají na Zásilkovně, příští týden mám dovolenou, tak si udělám autíčkářův den a rozmontýruju to.
Mimo to mám rozžvejkaný gumy v okách zadních tlumičů, je znát že to tam plandá, v zatáčkách zadek plave. Jenže samostatně se takový silentblok nedá sehnat a měnit tlumiče se mi nechce, zdají se být dobré. No snad něco vymyslím.

Ještě ke staršímu tématu, Una měly v té odvětrávací hadici sítko originál. Teda pokud je někdo nevyhodil. Byla to taková drátěná věc podobná kartáčku na mytí flašek nebo na čistění flinty. Občas se to muselo vyndat a vyčistit, když se to zalepilo nějakým hnusem, tlačilo to mastnotu kolem měrky.
PepaSFI
Řidič začátečník

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvekod pavproch » čtv 23 črc 07:05

Jaxem sem už naspal, v březenci sem do toho odvětrání nacpal sítko/filtr Festo a od té doby (4 měsíce @ 4tis km) je klid, takže to asi pomohlo, no... klepklepklep na dřwo :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Předchozí

Zpět na Italská auta