Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvekod driver » pon 23 zář 09:40

janjan píše:to video je klasická manipulace hodná TV hovna... falešné koncovky má kde cokdo už v S6 jel, uzná, že je to sakra dobrý

To bych od Tebe nečekal takovou reálnou soudnost.
Naopak od toho Kašpara z Kárvau jsem v minulosti zaznamenal vždy jen soudnou recenzi s takovým solidním nadhledem a špičkovým podáním.
Tady s Tebou naprosto souhlasím.
Bohužel oni potřebují prodávat reklamu, navýšit sledovanost, konkurence přibyla, a dávají do toho atrakci za každou cenu a je to zbytečné, naopak mě to odrazuje už je občas sledovat.
Od Prvního S nebo RS u Audi se těm modelům všichni smějí, jak s Porsche udělali z A80 kombi "nadmutou kozu" a přitom je to jejich zlatý důl, a zájem o ty silnější verze je enormní a hlavně mají co nabídnout a mají to pořád lepší a lepší a dokonce i v rámci konkurence pořád dělají vrásky jak M tak AMG hlavně v tom, že oni to umí sladit do dokonalosti.

Já ještě živě pamatuji, jak 5er měla motor z Formule1, RS6 motor z Lamba, to byly pily neskutečné...
- a v testech hejtři řešili design nárazníků. Vidíš ten kontext jo?!
Tak jsme zase doma, fejk výfuky zase vadí, že... :ympray:
Pořád dokola komedie... Přitom podstatu nikdo nevidí. Třeba jednotkami řízená jiná intenzita variabilního nezávislého víceokruhového chlazení olejem i po vypnutí motoru mezi A6 a S6, tam je tolik vypiplaných detailů ale někdo, kdo ví kulové tak bude hejtovat příplatek za kW x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
driver
Letec

Příspěvekod honziss » pon 23 zář 12:51

driver píše:
janjan píše:to video je klasická manipulace hodná TV hovna... falešné koncovky má kde cokdo už v S6 jel, uzná, že je to sakra dobrý

To bych od Tebe nečekal takovou reálnou soudnost.
Naopak od toho Kašpara z Kárvau jsem v minulosti zaznamenal vždy jen soudnou recenzi s takovým solidním nadhledem a špičkovým podáním.
Tady s Tebou naprosto souhlasím.
Bohužel oni potřebují prodávat reklamu, navýšit sledovanost, konkurence přibyla, a dávají do toho atrakci za každou cenu a je to zbytečné, naopak mě to odrazuje už je občas sledovat.
Od Prvního S nebo RS u Audi se těm modelům všichni smějí, jak s Porsche udělali z A80 kombi "nadmutou kozu" a přitom je to jejich zlatý důl, a zájem o ty silnější verze je enormní a hlavně mají co nabídnout a mají to pořád lepší a lepší a dokonce i v rámci konkurence pořád dělají vrásky jak M tak AMG hlavně v tom, že oni to umí sladit do dokonalosti.

Já ještě živě pamatuji, jak 5er měla motor z Formule1, RS6 motor z Lamba, to byly pily neskutečné...
- a v testech hejtři řešili design nárazníků. Vidíš ten kontext jo?!
Tak jsme zase doma, fejk výfuky zase vadí, že... :ympray:
Pořád dokola komedie... Přitom podstatu nikdo nevidí. Třeba jednotkami řízená jiná intenzita variabilního nezávislého víceokruhového chlazení olejem i po vypnutí motoru mezi A6 a S6, tam je tolik vypiplaných detailů ale někdo, kdo ví kulové tak bude hejtovat příplatek za kW x_x

Add carwow - nezivi ho primo sledovanost na yt, ale spis provize z prodeje aut. Navic jeho poznatky z aut se velmi dobre shoduji s poznatky mymi z aut ve kterych jsem sedel, takze bych ty jeho recenze uplne nezatracoval. Vylozene nestrani zadne znacce a umi bejt celkem kritickej.

Add S6 - nejel jsem v ni, ale jel jsem s normalni A6 s V6 TDI a uz to samo o sobe je hodne dobry auto. Dobry a rychly, ale rozhodne ne sportovni, takze celkem chapu, ze vykon navic, fake vejfuk a peknej bodykit z toho o moc jiny auto udelat nemuze. No a byt ten motor muze bejt sebelepsi, tak ten zvuk ven je fakt hroznej.
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod Stepan » pon 23 zář 13:34

řešit "zvuk ven" u nafty? ale no tak
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod pavproch » pon 23 zář 13:44

U konkurece vyšla upoutáffka na nové elektrické OOOO.

etron GT koncept je IMHO vzhledově nejhezčí OOOO ever. Škoda té elektriky.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod ctrl_j » pon 23 zář 14:01

Stepan píše:řešit "zvuk ven" u nafty? ale no tak
Tak proc fejkujou zvuk vevnitr?
My car, my pleasure.
ctrl_j
Letec

Příspěvekod Stepan » pon 23 zář 15:24

protože to je něco, co dnešní zákazníky zajímá?
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod foji » pon 23 zář 16:53

Cenovka skoro 3M a takováhle paráda. Pochybuju že pro to půjde majitel předchozí BiTDI 3.0 která začínala pomalu na polovině nebo majitel předchozí S7 na kterou se nechytá zase dynamicky. V ČR to bude mít recenze určitě dobrý, tady je z audi každej novinář připosranej.

Obrázek
last of the V8
foji
Autoškolák

Příspěvekod ctrl_j » pon 23 zář 17:09

Stepan píše:protože to je něco, co dnešní zákazníky zajímá?
Vs. protoze to je neco, co si automobilka mysli, ze dnesni zakazniky zajima?
My car, my pleasure.
ctrl_j
Letec

Příspěvekod řidičBOB » pon 23 zář 17:49

Já jsem zákazník Audi a tohle mne fakt nezajímá - fake koncovky jsou u auta za 3mio hnus a fake zvuk uvnitř raději ani nekomentuji.
Naposledy upravil řidičBOB dne pon 23 zář 18:37, celkově upraveno 1
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod honziss » pon 23 zář 18:17

No tvl, ted jsem se kouknul a zjistil, ze ten chrapot dieslu a falesny vejfuky stojej v zakladu 2.1....? x_x
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Německá auta