Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od driver »

janjan píše:to video je klasická manipulace hodná TV hovna... falešné koncovky má kde cokdo už v S6 jel, uzná, že je to sakra dobrý
To bych od Tebe nečekal takovou reálnou soudnost.
Naopak od toho Kašpara z Kárvau jsem v minulosti zaznamenal vždy jen soudnou recenzi s takovým solidním nadhledem a špičkovým podáním.
Tady s Tebou naprosto souhlasím.
Bohužel oni potřebují prodávat reklamu, navýšit sledovanost, konkurence přibyla, a dávají do toho atrakci za každou cenu a je to zbytečné, naopak mě to odrazuje už je občas sledovat.
Od Prvního S nebo RS u Audi se těm modelům všichni smějí, jak s Porsche udělali z A80 kombi "nadmutou kozu" a přitom je to jejich zlatý důl, a zájem o ty silnější verze je enormní a hlavně mají co nabídnout a mají to pořád lepší a lepší a dokonce i v rámci konkurence pořád dělají vrásky jak M tak AMG hlavně v tom, že oni to umí sladit do dokonalosti.

Já ještě živě pamatuji, jak 5er měla motor z Formule1, RS6 motor z Lamba, to byly pily neskutečné...
- a v testech hejtři řešili design nárazníků. Vidíš ten kontext jo?!
Tak jsme zase doma, fejk výfuky zase vadí, že... :ympray:
Pořád dokola komedie... Přitom podstatu nikdo nevidí. Třeba jednotkami řízená jiná intenzita variabilního nezávislého víceokruhového chlazení olejem i po vypnutí motoru mezi A6 a S6, tam je tolik vypiplaných detailů ale někdo, kdo ví kulové tak bude hejtovat příplatek za kW x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od honziss »

driver píše:
janjan píše:to video je klasická manipulace hodná TV hovna... falešné koncovky má kde cokdo už v S6 jel, uzná, že je to sakra dobrý
To bych od Tebe nečekal takovou reálnou soudnost.
Naopak od toho Kašpara z Kárvau jsem v minulosti zaznamenal vždy jen soudnou recenzi s takovým solidním nadhledem a špičkovým podáním.
Tady s Tebou naprosto souhlasím.
Bohužel oni potřebují prodávat reklamu, navýšit sledovanost, konkurence přibyla, a dávají do toho atrakci za každou cenu a je to zbytečné, naopak mě to odrazuje už je občas sledovat.
Od Prvního S nebo RS u Audi se těm modelům všichni smějí, jak s Porsche udělali z A80 kombi "nadmutou kozu" a přitom je to jejich zlatý důl, a zájem o ty silnější verze je enormní a hlavně mají co nabídnout a mají to pořád lepší a lepší a dokonce i v rámci konkurence pořád dělají vrásky jak M tak AMG hlavně v tom, že oni to umí sladit do dokonalosti.

Já ještě živě pamatuji, jak 5er měla motor z Formule1, RS6 motor z Lamba, to byly pily neskutečné...
- a v testech hejtři řešili design nárazníků. Vidíš ten kontext jo?!
Tak jsme zase doma, fejk výfuky zase vadí, že... :ympray:
Pořád dokola komedie... Přitom podstatu nikdo nevidí. Třeba jednotkami řízená jiná intenzita variabilního nezávislého víceokruhového chlazení olejem i po vypnutí motoru mezi A6 a S6, tam je tolik vypiplaných detailů ale někdo, kdo ví kulové tak bude hejtovat příplatek za kW x_x
Add carwow - nezivi ho primo sledovanost na yt, ale spis provize z prodeje aut. Navic jeho poznatky z aut se velmi dobre shoduji s poznatky mymi z aut ve kterych jsem sedel, takze bych ty jeho recenze uplne nezatracoval. Vylozene nestrani zadne znacce a umi bejt celkem kritickej.

Add S6 - nejel jsem v ni, ale jel jsem s normalni A6 s V6 TDI a uz to samo o sobe je hodne dobry auto. Dobry a rychly, ale rozhodne ne sportovni, takze celkem chapu, ze vykon navic, fake vejfuk a peknej bodykit z toho o moc jiny auto udelat nemuze. No a byt ten motor muze bejt sebelepsi, tak ten zvuk ven je fakt hroznej.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Stepan »

řešit "zvuk ven" u nafty? ale no tak
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od pavproch »

U konkurece vyšla upoutáffka na nové elektrické OOOO.

etron GT koncept je IMHO vzhledově nejhezčí OOOO ever. Škoda té elektriky.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

Stepan píše:řešit "zvuk ven" u nafty? ale no tak
Tak proc fejkujou zvuk vevnitr?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Stepan »

protože to je něco, co dnešní zákazníky zajímá?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od foji »

Cenovka skoro 3M a takováhle paráda. Pochybuju že pro to půjde majitel předchozí BiTDI 3.0 která začínala pomalu na polovině nebo majitel předchozí S7 na kterou se nechytá zase dynamicky. V ČR to bude mít recenze určitě dobrý, tady je z audi každej novinář připosranej.

Obrázek
last of the V10
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od ctrl_j »

Stepan píše:protože to je něco, co dnešní zákazníky zajímá?
Vs. protoze to je neco, co si automobilka mysli, ze dnesni zakazniky zajima?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od řidičBOB »

Já jsem zákazník Audi a tohle mne fakt nezajímá - fake koncovky jsou u auta za 3mio hnus a fake zvuk uvnitř raději ani nekomentuji.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne pon 23 zář 18:37, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od honziss »

No tvl, ted jsem se kouknul a zjistil, ze ten chrapot dieslu a falesny vejfuky stojej v zakladu 2.1....? x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět