Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Stepan »

mě by spíš zajímalo, jestli tyhlety šmeliny provádějí na příkaz centrály nebo jsou to kšefty zaměstnanců jednotlivých poboček :-\
protože třeba když jsem tam prodával auto na zimních i se sjetýma letníma v kufru, tak ve smlouvě o těch letních nebyla ani čárka, ačkoliv sem si na ně vybrečel příplatek.
Edit: a pro zapomenutou navigaci v kastlíku spolujezdce jsem se vracel asi 10 kiláků, jsme se tam o ni div nepoprali =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jerry »

Nějak už mi štvou dětské hádky, které se na forum vplížily, tak jsem se rozhodl přispět z jiného soudku. Byl jsem podívat na oldtimery a uvědomil jsem si, jak se Audi podařilo během posledních cca 40 let vklínit mezi BMW a Mercedes. To klobouk dolů za zhodnocení značky. Ještě v 70.letech Audi neznamenalo takřka nic ani ve srovnání s Alfou či Lancií. To jsou naopak příklady opačné, jak se dá znehodnotit značka. Pro zajímavost vkládám fotky jedné z předválečných dvoutaktních audin a tehdejší "trojkové" báwo. Když pominu, že oba exempláře jsou ve vynikajícím technickém stavu, tak byl rozdíl tehdy obrovský.

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) jerry dne stř 12 čer 19:49, celkem upraveno 1 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od řidičBOB »

Vždycky smekám před nadšenci, co udržují v takovémto stavu tyhle nádherné kusy automobilové historie.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jerry »

Návštěva srazů oldtimerů je pro mě balzámem na duši. Když vidím, jak bylo oproti dnešku vše děláno poctivě, smekám před našimi předky a trochu se hanbím, kam jsem to dopracovali. Dnes žijeme v době "navoněné bídy" a to nejen u aut, ale u všeho.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od 970ka »

Plzeňský značky,kde jsi to byl ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jerry »

Akce VCC Plzeň, vždy na konci května na Ostende a pak jízda okolím Plzně.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od 970ka »

Tak tam jsem taky byl,zítra si jdu přihlásit na vete značky dvě motorky,Jawa Čz 150 po tchánovi a Ariel Colt 200.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od driver »

jerry píše:bylo oproti dnešku vše děláno poctivě,Dnes žijeme v době "navoněné bídy" a to nejen u aut, ale u všeho.
To není tak, jak si to idealizuješ. Nelze porovnávat tehdejší top kvalitu s dnešními zmetky. Já děkuji bohu, že jsem se dožil třeba toho, že kontaktní zapalování zmizelo z povrchu zemského a z toho důvodu odmítám mít veterána, který ho obsahuje. Zažil jsem s tím tolik hodin a hodin problémů a práce, že by Tě z toho trefil šlak :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

Fake, fake, fake =))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od janjan »

to video je klasická manipulace hodná TV hovna... falešné koncovky má kde co a tohle provedení aspoň ještě připomíná koncovky, zvuk motoru nahrávali zřejmě někde u mřížky hladiče, 0-100 za 5 s podáváno jako lepší průměr... Na konci už jen chybělo doporučení na koupi Loganu, protože za tu cenu jich koupíš několik.

A teď vážně - kdo už v S6 jel, uzná, že je to sakra dobrý
Odpovědět