Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

pjanda píše:
Bond007 píše:https://www.sportovnivozy.cz/112993-aud ... mance-brno

kdyby si chtel nekdo koupit Auto, má právě jedinečnou příležitost :)
Skutecny muz Audi nikdy neproda :))
Nemali ste nahodou niekedy Audi S3 I.gen? ;)

https://web.archive.org/web/20090527001 ... ttro-2002/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od pjanda »

Mali, ale take jsme ji neprodali :) Dal jsem ji kdysi bratrovi, ma ji dodnes...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od pjanda »

Hezky clanek :D Koukam, ze jsem psal "prodal", on mi za to i neco dal, ale tak tretinu skutecne ceny ;) Ale jiste chapete, ze vyse zminene nebylo mineno uplne vazne ;)

Vic veci odval cas, tato veta me pobavila "trpím velkým odporem vůči turbomotorům (párkrát jsem to s nimi ještě zkusil, ale dnes už je můj odpor vůči nim po dalších zkušenostech takřka - zdůrazňuji takřka - absolutní)"

Hm, 2009, to slo jeste mit odpor...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Bond007 »

janjan píše:
Bond007 píše:https://www.sportovnivozy.cz/112993-aud ... mance-brno

kdyby si chtel nekdo koupit Auto, má právě jedinečnou příležitost :)
Je ještě k mání? Vypadá to, že to má tedy Dynamik paket - PA2, je to tak? Není to bez vzduchu už moc tvrdý? A je to keyless? 4 nebo 5 míst?
je k mání pořád, jeden potenciální zájemce řeší financování, ale do té doby jsme dohodnutí že je stále na prodej...

Dynamik paket nema, je to nejakej nadstandard sportovni podvozek, ale je to stále na vzduchu
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

pjanda píše:Hezky clanek :D Koukam, ze jsem psal "prodal", on mi za to i neco dal, ale tak tretinu skutecne ceny ;) Ale jiste chapete, ze vyse zminene nebylo mineno uplne vazne ;)

Vic veci odval cas, tato veta me pobavila "trpím velkým odporem vůči turbomotorům (párkrát jsem to s nimi ještě zkusil, ale dnes už je můj odpor vůči nim po dalších zkušenostech takřka - zdůrazňuji takřka - absolutní)"

Hm, 2009, to slo jeste mit odpor...
Ja si musel ripnut lebo som vedel prave z toho clanku ze isla z domu, ale klobuk dole ze este sluzi ;)
Som zvedavy kolko mne vydrzi to moje OOOO... :|

Velmi vela z toho clanku ma teraz trochu iny kontext v sucasnosti...aj toto hodne pobavilo :D
Velmi mi vadilo naprosto nekomunikativní řízení ve srovnání s Focusem (na dnešní dobu by bylo superkomunikativní ve srovnání se současnými elektroAudi), které těžko dovolovalo stoprocentní využití možností skvělého podvozku.
A to ja prave jedno z roku 2009 mam a to riadenie mi pride napr oproti M135i jak zo starych dobrych komunikativnych casov ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Bond007 »

MadJoe píše:Bonde, asi jako jediný tady máš srovnání, já bohužel ne, a vím, že jezdíš dobře, proto se zeptám - jak si stojí RS6 když se na ni zatlačí, jako oopravdu zatlačí? Stále po předku do prdele? :D Když to porovnáš s M3 F80 co jsi měl? Mám ji právě a zajímá mě to. Ne, že bych vůbec zvažoval výměnu za kroužky, to chraň bůh :-D Ale pro rozšíření obzorů... V reálném světě to asi pomalejší nebude, možná ve výsledku naopak, ale řidičské a zábavné to asi nebude, nebo...?
Díky :-)
RS6 je samozrejme porad z principu nedotaciva, ale quattro se snazi porad posilat trochu vic vykonu na zadek, takze pod plynem neni problem ji pretocit... v primce je vyrazne rychlejsi nez M3, alespon pocitove, v zatackach se to snazi maskovat, ale ty 2t tam prostě jsou. Ono je to celkove zajimavy svezeni, protoze v zatackach se to nenaklani a pusobi to jako hodne realna videohra. Problem je, ze pokud to chvili drtis na max, mas pocit ze to brzy zhori :D (brzdy, pneu, penezenka) To jsem s M3 nezazil... Kazdopadne me to auto porad bavi a je to skvely na delsi cesty, jen to neni staveny na dlouhodoby vyuziti maximalniho potencialu... ale zas lidi schopnych se dostat tak na 80% moznosti auta bude dnes minimum :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od pjanda »

Snowman000 píše:Velmi vela z toho clanku ma teraz trochu iny kontext v sucasnosti...aj toto hodne pobavilo :D
Velmi mi vadilo naprosto nekomunikativní řízení ve srovnání s Focusem (na dnešní dobu by bylo superkomunikativní ve srovnání se současnými elektroAudi), které těžko dovolovalo stoprocentní využití možností skvělého podvozku.
A to ja prave jedno z roku 2009 mam a to riadenie mi pride napr oproti M135i jak zo starych dobrych komunikativnych casov ;;)
Je to tak, rizeni z S3 by dnes bylo zazrak, co je v aktualni A4 treba je kormidlo od parniku...

Ale ne vse je horsi, at jsme fer :) Treba turbomotor byl tehdy vazne priserna vec, to bylo rano do Prahy :x, odpoledne z Prahy =(( Prodlevy rok, spotreba milion, vykonu podle teploty a tlaku tak +/- 50 koni. Dnesni, mnohem vykonnejsi turba (od VW...) funguji v podstate dobre, konzistentne, efektivne... Neni to atmosfera, ale da se s tim zit.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od MadJoe »

Bond007 píše:
MadJoe píše:Bonde, asi jako jediný tady máš srovnání, já bohužel ne, a vím, že jezdíš dobře, proto se zeptám - jak si stojí RS6 když se na ni zatlačí, jako oopravdu zatlačí? Stále po předku do prdele? :D Když to porovnáš s M3 F80 co jsi měl? Mám ji právě a zajímá mě to. Ne, že bych vůbec zvažoval výměnu za kroužky, to chraň bůh :-D Ale pro rozšíření obzorů... V reálném světě to asi pomalejší nebude, možná ve výsledku naopak, ale řidičské a zábavné to asi nebude, nebo...?
Díky :-)
RS6 je samozrejme porad z principu nedotaciva, ale quattro se snazi porad posilat trochu vic vykonu na zadek, takze pod plynem neni problem ji pretocit... v primce je vyrazne rychlejsi nez M3, alespon pocitove, v zatackach se to snazi maskovat, ale ty 2t tam prostě jsou. Ono je to celkove zajimavy svezeni, protoze v zatackach se to nenaklani a pusobi to jako hodne realna videohra. Problem je, ze pokud to chvili drtis na max, mas pocit ze to brzy zhori :D (brzdy, pneu, penezenka) To jsem s M3 nezazil... Kazdopadne me to auto porad bavi a je to skvely na delsi cesty, jen to neni staveny na dlouhodoby vyuziti maximalniho potencialu... ale zas lidi schopnych se dostat tak na 80% moznosti auta bude dnes minimum :D
Díky moc za info alespoň takto :-)
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od MadJoe »

pjanda píše:
MadJoe píše:Bonde, asi jako jediný tady máš srovnání, já bohužel ne, a vím, že jezdíš dobře, proto se zeptám - jak si stojí RS6 když se na ni zatlačí, jako oopravdu zatlačí? Stále po předku do prdele? :D Když to porovnáš s M3 F80 co jsi měl? Mám ji právě a zajímá mě to. Ne, že bych vůbec zvažoval výměnu za kroužky, to chraň bůh :-D Ale pro rozšíření obzorů... V reálném světě to asi pomalejší nebude, možná ve výsledku naopak, ale řidičské a zábavné to asi nebude, nebo...?
Díky :-)
Na M3 F80 staci Audi o nekolik trid nize ;)
To nebylo smyslem mého dotazu ;)
Na M3 F80 v reálném světě stačí jakýkoliv rozumně řízený hothatch, ale to už jsme si snad vyjasnili :)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Bond007 »

nevim jestli je to tim, ze jsem dlouho nejel nicim akcnim, nebo starnu, nebo jsem prekonal pocatecni ostych, ale :)

Dnes jsem si strihl krasnou RZ z Popradu do Banske Bytrice pres Brezno - celkem technicka trat plna zatacek, stridani povrchu, horizontu atd..ale RS6 tam fungovala vcelku uzasne, nebyl problem obcas posilat bokem, na rovinkach letet 180-220... na tu hmotnost fakt klobouk dolu, a auto ani nemelo tendenci vadnout.
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět