Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od jerry »

Volba by měla být vždy na uživateli. I volba MT vs AT anebo třeba i ty kotoučovky vs ráfkové na kole. Nemá smysl přesvědčovat ty, kteří si vybrali jinak, o opaku. Ale má smysl jako zákazník bojovat o možnost volby. A že se se zákazníky manipuluje, je fakt. Protože i tam, kde by poptávka byla, nabídka z trhu mizí. V rámci tzv. pokroku, který pokrokem často není. A takto si svobodnou společnost nepředstavuji. V mládí mnou manipulovali soudruzi, teď někdo jiný, ať si říká třeba EU, které je stejně jen součástí globálního systému. Ale jim na těch pár procentech těch, co jim to vadí, nezáleží :( Sakra, je mi z toho blbě. Kašlu na to a jedu se projet Sportíkem ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Jaggie »

to Snehulak...
a jak je to v te S4? pochybuju ze by tam vubec delali manual...tzn ze ten automat je DSG?
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

Jo do S4 sa do FL (asi 2013) daval manual :ymhug:
A ano AT je tam ako DSG
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
alesmoto
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: pát 31 led 19:27

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od alesmoto »

HondaMan píše:Jerry: já mám také rád volbu a mrzí mě, že se některé možnosti vytrácejí. Opelem jezdím proto, že byl jediný, kdo nabídl naftu/manuál/schopnou 4x4/matrix LED/adapt podvozek/bez adapt tempomatu a s vypínatelnými asistenty kromě ABS.

Jenže se na vývoj aut podívej reálně. Manuál posledních 20 let, až na výjimky jako je Porsche, nikdo nevyvíjí, asistenty se s manuálem často perou, lidé jsou líní řadit a při stavu a hustotě provozu se jim nedá moc divit... Třeba u nás ve firmě mají všechna auta střední třídy kromě mého automaty (svobodná volba řidičů) a o třídu níž je to 50/50 přičemž tam je potřeba si při volbě AT ukousnou značnou část další výbavy...

trh, poptávka, nabídka...
No, že si nepořídíš nějaký normální auto - to je samej Ford, Opel....
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od HondaMan »

Tak ještě jednou: "Opelem jezdím proto, že byl jediný, kdo nabídl naftu/manuál/schopnou 4x4/matrix LED/adapt podvozek/bez adapt tempomatu a s vypínatelnými asistenty kromě ABS."
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

Jo Insignia je v tomto urcite jedinecna a podla vsetkeho aj jazdne vdaka zadnemu difu ala FoFo RS...
https://youtu.be/8aNgvj2JSeM?t=359
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od mattonecz »

alesmoto píše:
HondaMan píše:Jerry: já mám také rád volbu a mrzí mě, že se některé možnosti vytrácejí. Opelem jezdím proto, že byl jediný, kdo nabídl naftu/manuál/schopnou 4x4/matrix LED/adapt podvozek/bez adapt tempomatu a s vypínatelnými asistenty kromě ABS.

Jenže se na vývoj aut podívej reálně. Manuál posledních 20 let, až na výjimky jako je Porsche, nikdo nevyvíjí, asistenty se s manuálem často perou, lidé jsou líní řadit a při stavu a hustotě provozu se jim nedá moc divit... Třeba u nás ve firmě mají všechna auta střední třídy kromě mého automaty (svobodná volba řidičů) a o třídu níž je to 50/50 přičemž tam je potřeba si při volbě AT ukousnou značnou část další výbavy...

trh, poptávka, nabídka...
No, že si nepořídíš nějaký normální auto - to je samej Ford, Opel....
Hlavne ze v jinym tematu radis renault klaune :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od HondaMan »

Snow: ve sportu, pokud máš nastaven i dif na sport, tak se umí smeknout i na vlhkém asfaltu.

Driftcar to určitě není, ale umí být hravá...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od Snowman000 »

To ani nik necaka ;)
Ale urcitu stacavost to robi a to je to vo co jde...a to je to co mi napriklad pri A4 trosku chyba...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Audi klub - pro ty, co chteji Auto

Příspěvek od mmira »

s A4 musis jako se subaru. nejdrive pomoci prenosu hmotnosti poslat bokem a teprve pak ridit plynem. na suchu to nepujde, ale na mokru uz se to da
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět